۰
آیت الله مکارم شیرازی:

باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان بر لزوم ساماندهی اتباع خارجی و غیر محلی در قم تأکید کرد و گفت: اینکه با تخلفات برخورد می کنید، خوب است اما باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد.
آیت الله مکارم شیرازی:باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد.
آیت الله مکارم شیرازی:باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد.
به گزارش قم نیوز حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان قم با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: زیربنای جامعه، نظم است و نیروی انتظامی، مأمور برقراری نظم در جامعه است.

وی افزود: مردم باید در جامعه احساس امنیت داشته باشند و این مقوله با همکاری دستگاه‌های مختلف با نیروی انتظامی حاصل می‌شود.

این مرجع تقلید با توجه به آیۀ شریفۀ «رب اجعل هذا بلداً آمناً» ابراز داشت: اولین چیزی که حضرت ابراهیم (ع)، پس از بنای کعبه از خداوند درخواست داشتند، امنیت بود تا مردم بتوانند در محیط امن، عبادت خدا کنند.

آیت الله مکارم شیرازی با ابراز خوشحالی از کاهش آمار جرم و تخلفات در قم اظهار کرد: باید این گونه موارد به صورت گسترده و مطلوب خبررسانی و منتشر گردد، تا عموم مردم از آن آگاهی یابند.

وی در ادامه بر لزوم ساماندهی اتباع خارجی و غیر محلی در قم تأکید کرده و افزود: اینکه با تخلفات برخورد می‌کنید، خوب است اما باید به صورت ریشه‌ای با فساد و ناامنی مقابله کرد.

آیت الله مکارم شیرازی در پایان این دیدار با اشاره به سابقۀ علمی قم بیان داشت: قم از زمان ائمه معصومین (ع) مرکز علمی بوده و بسیاری از اصحاب برجستۀ معصومین (ع) از قم بوده اند. باید با چنین نگاهی به قم خدمت کرد و توجه داشت که آبروی قم، آبروی شیعه است.

انتهای پیام / 113
يکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۸
کد مطلب: 109851
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *