قم نيوز : آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در بیانیه‌ای تاکید کرد: انتظار می‌رود سازمان ملل و سران کشورهای اسلامی ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب، اقدامات مؤثری در جهت پایان دادن به این حملات غیر انسانی انجام دهند.
آیت الله سبحانی:کشورهای اسلامی اقدامات مؤثری برای پایان دادن به حملات غیر انسانی رژیم غاصب انجام دهند.
آیت الله سبحانی:کشورهای اسلامی اقدامات مؤثری برای پایان دادن به حملات غیر انسانی رژیم غاصب انجام دهند.
به گزارش قم نیوز از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید، در بیانیه‌ آیت الله سبحانی درباره حملات مداوم نیروهای اشغالگر اسرائیل علیه مناطق مختلف نوار غزه، آمده‌است: مدتی است که اخبار متأثر کننده از سرزمین‌های فلسطین اشغالی به گوش می‌رسد و تصاویر دلخراش از رسانه‌های جهان مخابره می‌شود.

بیانیه حاکیست: زنان و کودکان و مردم مظلوم فلسطین که قریب ۷۰ سال است از خانه و کاشانه خود بیرون رانده و سرگردان شده‌اند در شدیدترین حملات بی‌سابقه به خاک و خون کشیده و حتی آب و غذا و دارو را بر روی آنان بسته‌اند.

بیانیه ادامه یافته‌است: لازم است جامعه جهانی و کشورهای بیدار اسلامی، درباره این حملات وحشیانه صهیونیست‌ها، به پا خیزند و انتظار میرود سازمان ملل و سران کشورهای اسلامی ضمن محکومیت جنایات این رژیم غاصب، اقدامات مؤثری در جهت پایان دادن به این حملات غیر انسانی انجام دهند.

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، شمار شهدای فلسطینی در حمله همه جانبه رژیم صهیونیستی و بمباران‌های هدفمند به یک هزار و ۲۰۰ فلسطینی و تعداد مجروحان نیز به حدود پنج هزار و ۶۰۰ نفر رسیده است که اکثر آن‌ها کودک و زن هستند.

انتهای پیام / 113 
https://qomnews.ir/vdcdsn0foyt0zn6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما