۰

آیت الله نوری همدانی: اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی لازم و ضروری است

قم نیوز: آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی آورده‌ است: امروز سکوت در برابر این جنایت جایز نیست و اعلام انزجار و دفاع لازم و ضروری است.
آیت الله نوری همدانی: اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی لازم و ضروری است
آیت الله نوری همدانی: اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی لازم و ضروری است
به گزارش قم نیوز در پی حملات گسترده رژیم صهیونیستی به مردم غزه، آیت الله نوری همدانی در پیامی این حملات را محکوم کرد و اظهار داشت:‌ یطبق وعده خداوند متعال زمان فتح و پیروزی نزدیک است و ان‌شاءالله اسرائیل و اربابانش به‌زودی به زوال و نابودی خواهند رسید و جبهه مقاومت با وحدت و همدلی و توکل به خدا پیروز خواهند شد.

متن کامل این پیام به نقل از دفتر این مرجع تقلید به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ
حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم و بی‌دفاع غزه خصوصاً بیمارستان المعمدانی اوج رذالت و پستی را به نمایش گذاشت.

اکنون‌ وظیفه انسانی هر فرد آزاده با هر دین و مذهب متفاوت شده است، هر انسان با وجدان نمی‌تواند نسبت به این جنایت دردناک بی‌تفاوت باشد، سران کشورهای اسلامی نیز باید از این وضع خارج شده و در گام نخست در دفاع از این ملت ستمدیده ارتباط خود را با این رژیم کودک کش قطع نموده و بجای قطعنامه و بیانیه اقدام عملی نمایند تا تاریخ نام آنها را در ردیف این جانیان بی رحم قرار ندهد.

امروز سکوت در برابر این جنایت جایز نیست و اعلام انزجار و دفاع لازم و ضروری است. طبق وعده خداوند متعال زمان فتح و پیروزی نزدیک است و ان‌شاءالله رژیم صیهونیستی و اربابانش به‌زودی به زوال و نابودی خواهند رسید و جبهه مقاومت با وحدت و همدلی و توکل به خدا پیروز خواهند شد.
إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ

و در پایان از ملت های اسلامی و مردم عزیز ایران می‌خواهم از هیچ کمکی نسبت به این مردم مظلوم کوتاهی نکنند.

إِلَّا الَّذینَ آمَنوا وَعَمِلُوا الصّالِحاتِ وَذَکَرُوا اللَّهَ کَثیرًا وَانتَصَروا مِن بَعدِ ما ظُلِموا وَسَیَعلَمُ الَّذینَ ظَلَموا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبونَ.
۲۶ مهر ۱۴۰۲
حسین نوری همدانی

انتهای پیام
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 109964
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *