۰
تولیت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها:

فلسطین متعلق به ملت فلسطین است

قم نیوز: تولیت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها با صدور بیانیه‌ای به دنبال جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کرد: جنایتکاران غاصب فلسطین عزیز، این قبلۀ اول مسلمانان و پارۀ تن اسلام بدانند که قدرت‌نمایی پوشالی و احمقانۀ آنان بزرگ‌ترین شاهد ضعف و زبونی و شکست آن‌هاست و رژیم منحوس صهیونیستی محکوم به فنا است و فلسطین متعلق به ملت فلسطین است.
تولیت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها:فلسطین متعلق به ملت فلسطین است.
تولیت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها:فلسطین متعلق به ملت فلسطین است.
به گزارش قم نیوز به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام الله علیها، متن پیام آیت‌الله سعیدی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم»

بار دیگر مبارزات‌ اسلامی‌ جوانان دلیر و غیور فلسطین، با دست­‌های خبیث و جنایتکار رژیم جعلی، کودک­‌کش و غاصب صهیونیستی، رنگ خون به خود گرفت و دل‌­های مسلمانان، آزادگان و آزادیخواهان جهان را جریحه‌دار و لبریز از خشم و نفرت نسبت به جنایات وحشیانه و غیرانسانی این رژیم خبیث نمود.

آنچه که امروز در غزه و در سرزمین­‌های اشغالی می‌گذرد، شواهد آشکاری از خوی توحش و ظلم و ستم مستمر رژیم جنایتکار صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین است.

حملات بدون وقفه، دیوانه‌وار و جنایت­کارانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه، به ویژه حملۀ وحشیانه به بیمارستان غزه و شهادت صدها تن از مردم مظلوم و بی‌دفاع و مجروحان و بیماران، نشان‌گر استیصال و درماندگی این رژیم منحوس در رویارویی با مبارزات جوانان شجاع فلسطینی در سرزمین­‌های اشغالی است. مبارزاتی که بیش از پیش موجب فروریختن هیبت پوشالی و دروغین رژیم صهیونیستی شده و نشانه‌های ناتوانی و زوال را در آن آشکار کرده و خوی تجاوزگری و بی‌شرمی از ارتکاب جنایات توسط این رژیم کودک‌کش را بیش از هر زمان دیگر نمایان کرده است.

بدون تردید، تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، نتیجۀ تسلیم برخی دولت‌های عربی نسبت به توطئه­‌های استکبار جهانی در عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس است. مسئله‌­ای که نه تنها موجب تضمین امنیت صهیونیست‌ها نخواهد شد، بلکه ظرفیت‌های مقاومت اسلامی و ضدصهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان را ارتقا خواهد داد و همانند گدازه‌های آتش بر سر اشغالگران فرود خواهد آورد، تا جایی که به فرموده رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌­ای دامت برکاته «اساساً این رژیم جعلی و کودک­‌کش هر روز به پایان سیاه و تبهکارانۀ خود نزدیک‌­تر می‌­شود».

جنایتکاران غاصب فلسطین عزیز، این قبلۀ اول مسلمانان و پارۀ تن اسلام بدانند که قدرت‌نمایی پوشالی و احمقانۀ آنان بزرگ‌ترین شاهد ضعف و زبونی و شکست آن‌هاست و رژیم منحوس صهیونیستی محکوم به فنا است و فلسطین متعلق به ملت فلسطین است و هر لجاجتی در مقابل این حق مسلم، سرنوشتی جز شکست و ناکامی به دنبال نخواهد داشت و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، «اگر جنایات آن‌ها ادامه پیدا کند، مسلمانان و نیروهای مقاومت بی‌تاب می‌شوند و دیگر کسی نمی‌تواند جلوی آنها را بگیرد».

اینجانب از جوار روضه منوره حضرت فاطمه معصومه صلوات الله علیها ضمن محکومیت شدید جنایات اخیر رژیم پلید صهیونیستی و تجلیل از مقاومت غیورانه و عزتمندانه ملت قهرمان و مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری و جنایات ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی، رجاء واثق دارم که با راهبرد مقاومت و ایستادگی جوانان سلحشور و قهرمان فلسطینی و حمایت‌های مستمر و همه­جانبه دولت‌ها و ملت‌های مسلمان و آزادی‌­خواه جهان به زودی شاهد زوال و نابودی رژیم منحوس و کودک­کش صهیونیستی و دفع غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای جهان اسلام و آزادی سرزمین­های اشغالی به ویژه قدس شریف باشیم.

سید محمد سعیدی

نماینده ولی فقیه و تولیت آستان مقدس قم

پایان پیام / 113 
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب: 109966
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *