جمعه ۲۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۷
کد مطلب : 109985
خطیب جمعه قم:

اسرائیل با کشتار زنان و کودکان به دنبال تضعیف روحیه مردم فلسطین است

قم نيوز : امام جمعه قم گفت: رژیم صهیونیستی و حامیانش می‌خواهند با هدف قراردادنِ زنان و کودکان و نسل‌کشی کم‌سابقه، اراده مردم فلسطین را در ایستادگی در برابر متجاوز تضعیف کنند و قوایشان را تحلیل ببرند.
خطیب جمعه قم:اسرائیل با کشتار زنان و کودکان به دنبال تضعیف روحیه مردم فلسطین است.
خطیب جمعه قم:اسرائیل با کشتار زنان و کودکان به دنبال تضعیف روحیه مردم فلسطین است.
به گزارش قم نیوز  آیت‌الله سید محمد سعیدی در خطبه‌های نمازجمعه قم در مصلای قدس این شهر همچنین افزود: در این ایام مقام‌های جنایت‌کار آمریکایی و مقامات استعمارگر اروپایی هم با ورود به سرزمین‌های اِشغالی و کمک‌های همه جانبه، دست رژیم سفاک صهیونیستی را در ارتکاب به جنایت‌های کم‌سابقه باز گذاشته‌اند.

وی اظهار داشت: دراین جنایات هولناک خوی خبیث و گرگ صفت تروریست‌های صهیونیست برای مردم جهان بیش از پیش نمایان شد.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه‌(س) همچنین یادآور شد: مردم غزه با اعتماد به وعده خداوند، به مقاومتشان ادامه می‌دهند.

خطیب قم تاکید کرد: صهیونیست‌های خائن و حامیان متجاوز آنها بدانند، به یاری خدا در آینده‌ای نه چندان دور جهان نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود.

عضو خبرگان رهبری بیان داشت: متاسفانه مواجه ضعیف و منفعلانه سران و دولت‌های اسلامی و تاخیر سئوال برانگیز آنان در تشکیل اجلاس سازمان همکاری‌های اسلامی و اکتفا کردن به بیانیه‌های کم‌اثر موجب جرات و جسارت دشمن صهیونیستی شده است.

امام جمعه قم همچنین اظهار کرد: امروز در همه نقاط جهان، شعار محوری مردم در دفاع از غزه، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریک و همچنین مرگ بر انگلیس که اساس و بنیان جریان صهیونیسم را گذاشته است، شنیده می‌شود.

سعیدی بیان کرد: سلام خدا بر مردم مسلمان و مقاوم و مظلوم غزه، که در این روزها، پرچم‌دار عزت و غیرت و طلایه‌داران شکست نهایی صهیونیست غاصب هستند.

انتهای پیام  / 113 
https://qomnews.ir/vdcjoheviuqeyhz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما