قم نيوز : استاندار قم با صدور احکام جداگانه‌ای ۱۷ مدیرکل دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان را به عنوان نماینده ویژه و تام الاختیار خود برای حل مشکلات روستاهای تابع شهرستان کهک منصوب کرد.
سید محمد آقامیری، استاندار قم
سید محمد آقامیری، استاندار قم
به گزارش قم نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمد آقامیری براساس این احکام ،‌ غلام‌رضا رحیمی رشت‌آبادی در روستای خورآباد، محمدحسین بازگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست را در روستای صرم، محمدرضا حاجی‌رضا رئیس سازمان جهاد کشاورزی را در روستای ورجان و اکبر ابدالی مدیرکل صمت را در روستای ورنارچ به عنوان نماینده تام الاختیار خود انتخاب کرد.

همچنین؛ محمد پورتیموری مدیرکل راهداری در روستای ابرجیس، یوسف صادقی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق در روستای بیدهند، وحید آشتیانی سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی در سیرو، محمد حاج‌عینی مدیرعامل شرکت مخابرات در روستای امام‌زاده ابراهیم، وحید وزیری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روستای قباد بزن، ابراهیم سانی‌خانی مدیرکل ورزش و جوانان در روستای کرمجگان ، سعید فرشادمهر مدیر امور اراضی استان در روستای تیره، مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در روستای خاوه، محمد اطهری مدیرکل بنیاد مسکن در روستای میم، علی اصغر شعاعی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری در روستای ویریچ، محمد احمدی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای در روستای دستگرد، مرتضی خوش لهجه مدیرعامل شرکت گاز در روستای امام‌زاده اسماعیل، حسن بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در روستای وشنوه نیز طی این احکام به عنوان بعنوان نماینده تام الاختیار استاندار قم برای حل مشکلات روستاییان منصوب شدند.

با توجه به این انتصابات، از این پس ساکنان شهرستان کهک برای حل مشکلات خود علاوه بر ساختار اداری موجود، می‌توانند به مدیرکلی که نماینده ویژه استاندار در روستای آنان است، مراجعه کنند.

باید دید این تصمیم مدیریتی ناگهانی استاندار قم برای حل مشکلات کهک مفید فایده خواهد بود؟ زمان این نکته را مشخص خواهد کرد. 
https://qomnews.ir/vdcfxxdyjw6dy0a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما