پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۲۳
کد مطلب : 110448

تجلیل از آیت‌الله جوادی آملی به مناسبت روز معلم

قم نيوز : همزمان با سالروز شهادت آیت‌ الله مرتضی مطهری و روز معلم، شاگردان آیت‌الله جوادی آملی از این مرجع تقلید تجلیل کردند.
تجلیل از آیت الله جوادی آملی به مناسب روز معلم
تجلیل از آیت الله جوادی آملی به مناسب روز معلم
به گزارش قم نیوز،جمعی از شاگردان آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید ظهر چهارشنبه به مناسبت روز معلم، ضمن گرامیداشت یاد آیت‌الله شهید مرتضی مطهری از شخصیت علمی این استاد برجسته حوزه علمیه قم قدردانی کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری از شاگردان این مرجع تقلید در سخنانی بیان کرد: ما افتخار می‌کنیم که از محضر شخصیت برجسته ای همانند آیت الله جوادی آملی در حوزه علمیه قم بهره مند هستیم و از منظومه فکری وی استفاده می‌کنیم.

وی بیان کرد: اندیشه‌های آیت الله جوادی آملی کام‌های تشنه کسانی که به دنبال معارف ناب اسلامی هستند سیراب می‌کند و امروز یکی از رسالت‌های اصلی طلاب گام برداشتن در مسیر تبلیغ دین و معارف اسلامی است.

آیت الله جوادی آملی گفت: نیروهای نظامی کشور به دنیا نشان دادند که می‌توانند در برابر ابرقدرت‌ها بایستند و این امر را در حمله به اسرائیل در پاسخ به جنایات‌های آنان اثبات کردند و امروز همینه آنان شکسته شده است.

وی با بیان اینکه طلاب وظیفه دارند در عرصه علمی، معارف مکتب اهل بیت علیهم السلام را نشر دهند افزود: امروز شاهدیم که دانشجویان در کشورهای اروپایی و آمریکا علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس به مردم غزه ایستاده‌اند که در این شرایط باید همت مضاعفی در بیان و انتقال معارف دینی داشته باشیم.

آیت الله جوادی آملی نیز در این مراسم از ابراز لطف شاگردانش تشکر کرد.
https://qomnews.ir/vdcfjxdycw6dyja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما