قم نيوز : دفتر آیت الله میرباقری، نماینده مردم سمنان در مجلس خبرگان رهبری کاندیداتوری وی در انتخابات را تکذیب کرد.
رد کاندیداتوری آیت الله میرباقری
رد کاندیداتوری آیت الله میرباقری
به گزارش قم نیوز، دفتر آیت الله میرباقری، نماینده سمنان در مجلس خبرگان رهبری با صدور اطلاعیه‌ای، کاندیداتوری وی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را رد کرد.

در اطلاعیه دفتر وی آمده است:

طی روزهای اخیر مطالب پراکنده‌ای در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر دعوت از استاد میرباقری برای حضور در انتخابات آتی منتشر شده است. این مطالب که برآمده از حسن ظن بیش از اندازه طیفی از برادران مومن و انقلابی است با استاد در میان گذاشته شد. ایشان ضمن پرهیز دادن از تداوم چنین دعوت‌هایی، از نخبگان جوان و انقلابی تمنا داشتند که با تکیه بر الگوی سیاست ورزی مومنانه و رویکرد انقلابی و اخلاقی شهید رئیسی در پی تبیین و گفتمان سازی مؤلفه‌های دولت انقلابی باشند تا تسهیل کننده روی کار آمدن دولت انقلابی باشد. 

ایشان فرمودند این روزها که در پی حوادث غزه جهان از ظلم نظام‌های سیاسی برآمده از جبهه لیبرال دموکراسی به ستوه آمده خوب است جوانان مومن و انقلابی با نظریه ظرفیت‌های مردمی که در پی شهادت آیت الله رئیسی ایجاد شده با نگاه جهانی و افقی و تمدنی در پی آن دسته از کاندیداهای مومن انقلابی باشند که ظرفیت فکری و توان اجرایی لازم را برای پیشبرد الگوی مردم سالاری دینی و حکمرانی اسلامی به عنوان الگوی جایگزین لیبرال دموکراسی را دارا باشند. 

بدیهی است استاد میرباقری به عنوان عضوی از جبهه فکری انقلاب اسلامی انشاالله به رسالت علمی و تبیینی خود در این مسیر عمل خواهند کرد و از کاندیداهای انقلابی که به چنین افق‌های بلندی بیندیشند و از عهده فهم دشواری‌ها و ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های اداره کشور برآیند پشتیبانی و حمایت می‌کنند. 
۱۴۰۳/۰۳/۰۴

تکذیب کاندیداتوری میرباقری
گزارشگر : تحریریه قم نیوز
https://qomnews.ir/vdceo78zwjh8zei.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما