شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : 110534

آیت الله «حسینی بوشهری» رییس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری شد

قم نيوز : آیت الله «سید هاشم حسینی بوشهری» از سوی آیت الله موحدی کرمانی به عنوان رییس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری منصوب شد.
نایب رئیس اول مجلس خبرگان, نایب رئیس اول مجلس خبرگان
نایب رئیس اول مجلس خبرگان, نایب رئیس اول مجلس خبرگان
به گزارش قم نیوز،آیت الله محمد علی موحدی کرمانی رئیس مجلس خبرگان رهبری در حکمی، آیت الله «سید هاشم حسینی بوشهری» نایب رئیس اول مجلس خبرگان را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

حضرت آیت الله آقای حاج سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته»

سلام علیکم

با احترام، پیرو رأی صائب و اتفاق نظر اعضای محترم هیأت رییسه و با لحاظ سوابق و شایستگی‌های ارزشمند جنابعالی، به موجب بند ۵ ماده ۱۱ آئین نامه داخلی، جنابعالی را برای مدت دو سال به عنوان رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از درگاه ایزد منّان و بر اساس وظایف قانونی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در مسؤولیت خطیر خود موفق باشید.

انتصاب مشاور رئیس و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری

آیت الله موحدی کرمانی همچنین در حکم دیگری، حجت الاسلام و المسلمین حسن سامعی را به عنوان مشاور خود و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

در حکم رئیس مجلس خبرگان رهبری آمده است:

جناب حجت الاسلام آقای حسن سامعی دامت توفیقاته
سلام علیکم

با عنایت به سوابق خدمت و تجارب مفید مدیریتی شما، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری، منصوب می‌نمایم تا با هماهنگی رئیس محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف قانونی، امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر (عج) در خدمت صادقانه به نظام اسلامی خواهانم.
https://qomnews.ir/vdcbfgb8arhb8sp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما