قم نيوز : نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنها خود را جبهه انقلاب می‌دانند یعنی ما جبهه ضد انقلاب هستیم؟ ما جبهه انقلاب و مردم هستیم. ما از این شرمگین هستیم که جوانی از روی بیکاری گریان به نزد ما می‌آیند. من قول می‌دهم تا جایی که بتوانم اختلاف‌ها و کدورت‌ها را کنار بگذارم.
مسعود پزشکیان، نامزد ریاست جمهوری 1403
مسعود پزشکیان، نامزد ریاست جمهوری 1403
به گزارش قم نیوز،روز چهارشنبه همایش هواداران مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ورزشگاه شهید حیدرنیا برگزار شد.

مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این مراسم با بیان اینکه من از دروغ بیزارم، گفت: من از اینکه زنان و دختران ما، نخبگان ما نتوانند فرصت‌های مناسب داشته باشند بیزارم. از اینکه عده‌ای به راحتی رو در روی من می‌ایستند و دروغ می‌گویند بیزارم.

پزشکیان گفت: آنها خود را جبهه انقلاب می‌دانند یعنی ما جبهه ضد انقلاب هستیم؟ ما جبهه انقلاب و مردم هستیم. ما از این شرمگین هستیم که جوانی از روی بیکاری گریان به نزد ما می‌آیند. من قول می‌دهم تا جایی که بتوانم اختلاف‌ها و کدورت‌ها را کنار بگذارم.

پزشکیان گفت: کسانی که به خیابان آمدند حق دارند و حاکمیت موظف است پاسخگوی مطالبه‌گری آنان باشد. باید اجازه داد مردم حرفشان را بزنند. من بارها گفتم مملکت با یک دسته نمی‌تواند اداره شود. مملکت با حضور همه اقشار مردم اداره خواهد شد.

وی با بیان اینکه وقتی این جمعیت را می‌بینم وحشت به جانم می‌افتد گفت: می‌ترسم نکند امید شما را ناامید کنیم. من از حقوق همه شما از حقوق همه اقلیت‌ها و گروه‌ها دفاع خواهم کرد. من وابسته به قدرت و گروه‌های قدرت نیستم من فقط به پشتوانه شما مردم حضور پیدا کردم و وابسته به مردم هستم.

پزشکیان با بیان اینکه عده‌ای شهدا را برای خود می‌دانند گفت: قاسم سلیمانی متعلق به همه مردم ایران است آنها حق ندارند شهیدان را مصادره کنند.

وی با طرح این سوال که اصولگرایی با اتهام زنی و دروغگویی چه ارتباطی دارد گفت: به دروغ می‌گویند من علیه مولوی عبدالحمید موضع‌گیری داشتم. شیطان بر دروغ گویان نازل می‌شود آنها که دروغ می‌گویند شیطان بر آنها نازل شده است آنها شیطان هستند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: من از شما مردم هستم شما اینجا حضور پیدا کرده‌اید تا من به نمایندگی شما حرکتی کنم. به شرفم قسم می‌خورم که نماینده خوبی برای شما باشم و مطالبه شما را پیگیری کنم.
گزارشگر : تحریریه قم نیوز
https://qomnews.ir/vdcb5gb8arhb80p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما