۰
شهردار منطقه یک اعلام کرد

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه سرمایه گذاری بلوار شهید روحانی

قم نیوز: شهردار منطقه یک گفت: پروژه سرمایه‌گذاری بلوک D بلوار شهید روحانی در کاربری تجاری و مسکونی در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه سرمایه گذاری بلوار شهید روحانی
به گزارش قم نیوز مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به اجرای طرح‌های ویژه سرمایه‌گذاری در بلوار شهید روحانی، اظهار کرد: با توجه به اینکه در این بلوار در راستای طرح بازگشایی معابر سطح منطقه، توسعه و بهبود محیط شهری و احیای بافت فرسوده بیش از ۴۵۰ پلاک تاکنون تملک شده، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در این بلوار فراهم شده است و در همین راستا شهرداری قم نیز تسهیلاتی ویژه در نظر گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه طی سال‌های اخیر شهرداری قم رویکردی ویژه را در حمایت از سرمایه‌گذاران در پیش گرفته است، افزود: پروژه سرمایه‌گذاری مشارکتی در بلوک D بلوار شهید روحانی در حال اجرا بوده که مساحتی حدود ۹۰۰ متر مربع را در بر گرفته است.
اصفهانیان مقدم با بیان اینکه پروژه سرمایه گذاری بلوک D بلوار شهید روحانی دارای بیش از 3 هزار و 500 مترمربع زیربنا در کاربری تجاری و مسکونی است، اظهار کرد: خوشبختانه با حمایت‌های شهردار قم و مجموعه سرمایه گذاری، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغال در سطح منطقه فراهم آمده است.
وی با تاکید بر اینکه در منطقه یک فرصت‌های سرمایه گذاری متعددی وجود دارد، بیان کرد: با اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری می‌توان گام های موثری در ایجاد درآمدهای پایدار شهری و توسعه شهری برداشت که بلوار شهید روحانی یکی از آن محور ها است.
شهردار منطقه یک قم با تاکید بر اینکه پروژه سرمایه‌گذاری بلوار شهید روحانی بیش از 95 درصد پیشرفت دارد، بیان داشت: این افتخار را داریم تا در سالی که مزیّن به شعار اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال است این پروژه را به سرانجام رسانده و گامی هر چند کوچک در زمینه اشتغال برای شهر قم برداریم.

انتهای پیام/136
 
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 57499
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *