۰

نگهبان دم در بنیاد شهید قم، مقصر خودسوزی فرزند شهید شناخته شد

قم نیوز: پس از گذشت یک ماه و چند روز از خودسوزی یک فرزند شهید مقابل در ورودی اتاق مدیرکل بنیاد شهید قم، به نظر می‌رسد مقصر اصلی این مساله پیدا شده و نگهبان دم در اداره کل بنیاد شهید قم به سبب راه دادن این فرزند شهید به داخل اداره، اخراج شد.
نگهبان دم در بنیاد شهید قم به سبب خودسوزی یک فرزند شهید در ورودی اتاق مدیرکل قم بنیاد شهید، اخراج شد.
نگهبان دم در بنیاد شهید قم به سبب خودسوزی یک فرزند شهید در ورودی اتاق مدیرکل قم بنیاد شهید، اخراج شد.
به گزارش قم نیوز به نظر می‌رسد تحقیقات در مورد حادثه خودسوزی یک فرزند شهید در مقابل در ورودی اتاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم که ابتدای شهریور ماه رخ داد، به نتیجه رسیده است.

قم نیوز مطلع شده است که ع. ا کارمند متعهد بنیاد شهید، مستقر در ورودی اداره کل بنیاد شهید قم، چند روز قبل اخراج شده است و با چشم گریان از بی عدالتی‌ای که در حق وی صورت گرفته است، بنیاد شهید قم را ترک کرده است.

وی متاهل و دارای فرزند است و تنها تقصیر وی این بوده است که یکی از خانواده شهدا را به داخل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم، جایی که قانونا وظیفه حمایت از این قشر ایثارگر را به عهده دارد، راه داده است.

گزارش کامل قم نیوز در این باره که شامل جزییات منتشر نشده‌ای از این حادثه است، به زودی به صورت ویدئویی منتشر خواهد شد.

از ابتدای شهریور ماه تاکنون ۳ جانباز و خانواده شهدا قمی دست به خودسوزی زده‌اند ولی تاکنون هیچ نهاد یا ارگانی وارد رسیدگی جدی به این ماجرا نشده یا گزارشی از این رسیدگی در اختیار رسانه‌ها و مردم قرار نگرفته است.

در همین رابطه ببینید: گزارش ویدئویی خودسوزی یک فرزند شهید در قم

  انتهای پیام / 105
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۲
کد مطلب: 82661
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *