۰

یادواره 1000 شهید دانش‌آموز و فرهنگی استان قم برگزار شد

قم نیوز: سی و سومین یادواره هزار شهید دانش‌آموز و فرهنگی استان قم برگزار شد.
یادواره ۱۰۰۰ شهید دانش‌آموز و فرهنگی استان قم برگزار شد
یادواره ۱۰۰۰ شهید دانش‌آموز و فرهنگی استان قم برگزار شد
به گزارش قم نیوز سی و سومین یادواره هزار شهید دانش‌آموز و فرهنگی استان در تالار فرهنگیان برگزار شد.

در این مراسم حمید رضا شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پروش استان قم، احمد حاجی‌زاده دبیر کنگره ملی شش هزار شهید استان قم، جمع کثیری از دانش‌آموزان، فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش قم و بخصوص دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی و خانواده‌های معظم شهدا حضور داشتند.

شیخ‌الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر سرداران مقاومت بیان کرد: استمرار راه و مرام شهدای عزیز به‌عنوان تکلیف مهم تربیتی در جامعه بخصوص در آموزش و پرورش مورد تأکید باشد.

اجرای سرود‌های دانش‌آموزی، پخش کلیپ و مرثیه‌سرایی  و نیز گرامیداشت یاد و خاطره سرداران شهید مقاومت و شهید مجید عسکری جمکرانی نخستین معلم شهید مدافع حرم از جمله بخش های این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از آثار حجمی دانش‌آموزان واحد آموزشی متوسطه اول «ریحانه» ناحیه 3 آموزش و پرورش پیرامون فرهنگ ایثار و شهادت و مجموعه تصاویر و وصیتنامه‌های شهدای دانش‌آموز دبیرستان آیت‌الله کاشانی و بخشی از آثار حوزه 3 بسیج دانش‌آموزی قم برپا شد که مورد استقبال و بازدید حاضران در یادواره قرار گرفت.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶
کد مطلب: 85578
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *