۰
یک مجاهد سوری:

شهید سلیمانی حلقه اتصال بین کشورهای مقاومت بود

قم نیوز: یک مجاهد سوری گفت: شهید سلیمانی حلقه اتصال بین کشورهای محور مقاومت بود به همین دلیل آمریکا سعی کرد این مرد بزرگ را از سر راه خود بردارد.
شهید سلیمانی حلقه اتصال بین کشورهای مقاومت بود
شهید سلیمانی حلقه اتصال بین کشورهای مقاومت بود
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام شیخ حسین الکریم چهارشنبه شب در اولین روز همایش سه روزه مکتب مقاومت که در مجتمع نور قم برگزار شد، اظهار داشت: ترامپ می‌خواهد معامله قرن را شخصی سازی کند اما این موضوع فقط به فلسطین و اسرائیل مربوط نمی‌شود و ما باید با اتحاد خود مانع از اجرای این طرح شویم طرحی که حق مردم مسلمان فلسطین را نادیده می‌گیرد.

وی افزود: حضرت امام (ره) فرمودند که اگر همه مسلمانان یک سطل آب بر روی اسرائیل بریزند این غده سرطانی نابود خواهد شد و باید در این زمان اتحاد بین ایران و کشورهای محور مقاومت بیشتر شود.

این مجاهد سوری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را حلقه اتصال بین کشورهای محور مقاومت دانست و گفت: به همین دلیل آمریکای جنایتکار سعی کرد این مرد بزرگ را از سر راه بردارد تا به منافع خود در منطقه برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دفاع مدافعان حرم از حرم حضرت زینب (س) بیان کرد: در دوران اوج قدرت داعش من و تعداد کمی از طلاب علوم دینی در جنوب حرم حضرت زینب (س) مقاومت کردیم، در حالی که روی دیوارهای حرم می‌نوشتند که مقاومت فایده ندارد و شما و نظام بشار اسد رفتنی هستید؛ وضع سوریه و دمشق طوری بود که داعش با موشک مواضع ما را مورد هدف قرار می‌داد ولی اکنون به برکت حضرت زینب (س) و توکل بر خدا دشمن نتوانست به اهداف شوم خود برسد.

به گفته حجت الاسلام الکریمو، در مقاومتی که از حرم داشتیم این برای من تداعی شد که گنبد حضرت زینب (س) وسعت یافته و ما را در برگرفته است و با این روحیه توانستیم با چنگ و دندان از حرم اهل بیت علیهم السلام دفاع کنیم و اگر کل مسلمانان در رهنمودهای امام راحل ثابت قدم باشند به پیروزی می‌رسند.

گفتنی است که همایش مکتب مقاومت تا ۲۵ بهمن‌ماه ادامه دارد.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹
کد مطلب: 85924
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *