از سوی مؤسسه امام هادی (ع) صورت می گیرد؛

نام نویسی برای مراسم عمامه گذاری در شب میلاد امام هادی (ع)

خبرگزاری حوزه نیوز , 8 مرداد 1399 ساعت 3:00

طلاب دارای پرونده فعال از مرکز مدیریت و مجوز تلبس دائم از معاونت تهذیب حوزه های علمیه همچنین شرکت نکردن در سایر مراسمات عمامه گذاری، از جمله شرایط نام نویسی برای مراسم عمامه گذاری در شب میلاد امام هادی(ع) است.


به گزارش قم نیوز این مراسم عمامه گذاری با حضور آیات نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و اعرافی مدیر حوزه های علمیه به همت مؤسسه امام هادی(ع) برگزار می شود.

برپایه این گزارش: طلابی که قصد تلبس به لباس روحانیت دارند می توانند تا پایان وقت اداری یازدهم مردادماه به سامانه اینترنتی مؤسسه پیام امام هادی(ع) به نشانی www.imamhadi.ir گزینه جشنواره ماه دهم مراجعه کنند.

گفتنی است: طلاب دارای پرونده فعال از مرکز مدیریت و مجوز تلبس دائم از معاونت تهذیب حوزه های علمیه همچنین شرکت نکردن در سایر مراسمات عمامه گذاری، از جمله شرایط نام نویسی برای مراسم عمامه گذاری در شب میلاد امام هادی(ع) است.

لازم به ذکر است: تمامی مراحل نام نویسی اینترنتی است و طلابی که برای شرکت در مراسم عمامه گذاری پذیرفته شوند از سوی مؤسسه امام هادی با آنها تماس گرفته خواهد شد؛ طلاب می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت ۹ تا ۱۳ با شماره های ۳۸۸۲۵۲۵۵ و ۰۹۱۳۱۱۴۷۴۷۷ تماس گیرند.
انتهای پیام / 137


کد مطلب: 90488

آدرس مطلب: http://www.qomnews.ir/fa/news/90488/نام-نویسی-مراسم-عمامه-گذاری-شب-میلاد-امام-هادی-ع

قم نیوز
  http://www.qomnews.ir