۰

بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران برگزار می‌شود

قم نیوز: دبیر علمی بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران از برگزاری این کنگره در روزهای 12تا 15 مرداد ماه با حضور 300 متخصص داخلی و خارجی خبر داد.
بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران برگزار می‌شود
بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز احسان شریفی پور اظهار کرد: بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکترو فیزیولوژی ایران به عنوان پرقدمت ترین، پرمخاطب ترین و معتبرترین کنگره نورولوژی(بیماری‌های مغز و اعصاب) در روزهای 12 تا 15 مرداد ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی بین کرد: در این کنگره که با حضور 300 سخنران داخلی و بین المللی از سراسر دنیا در گسترده فضای مجازی برگزار می شود آخرین دستاوردهای روز دنیا در حیطه نورولوژی و نوروساینس مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

دبیر علمی بیست و هشتمین کنگره بین المللی نورولوژی ایران یادآور شد: از جمله محورهای این کنگره شاخه های مهم علم نورولوژی از جمله بیماری های عروق مغزی(مانند شکستگی‌های مغزی)، بیماری‌های خود ایمنی نورولوژی، بیماری های نوروماسکولار مانند انواع سردردهای مختلف، صرع، اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون، اختلالات شناختی مانند بیماری آلزایمر و مباحث پایه‌ای نوروساینس است.

وی یادآور شد: مخاطبان این کنگره متخصصین مغز و اعصاب و رشته‌های مرتبط مانند جراحان مغز و اعصاب، روانپزشکان، متخصصان داخلی، طب اورژانس، طب فیزیک و توانبخشی خواهند بود.

شریفی پور خاطرنشان کرد: زیرساخت مجازی برگزاری این کنگره توسط یکی از شرکت‌های دانش بنیان داخلی فراهم شده است.

انتهای پیام/ 106
شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 98310
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *