قم نيوز : در جریان حمله اشرار مسلح به برجک مرزبانی مزه سر هنگ مرزی سراوان، ۵ مرزبان نیروی انتظامی از جمله ۳ سرباز به شهادت رسیدند و جلوی ورود اشرار به ایران گرفته شد.
مقاومت مرزبانان دلیر مانع ورود اشرار به کشور شد / 5 نفر از مرزبانان به شهادت رسیدند
مقاومت مرزبانان دلیر مانع ورود اشرار به کشور شد / 5 نفر از مرزبانان به شهادت رسیدند
به گزارش قم نیوز در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست های معاند برای ورود به کشور از مرز کشور پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی "مَزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی "مزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند که در این درگیری متاسفانه 5 نفر از مرزبانان دلیر، به درجه شهادت نائل و تروریست ها با تحمل تلفات  از صحنه درگیری متواری شدند. "این اقدام ناجوانمردانه حتما بی پاسخ نخواهد ماند".

در پی این حمله تروریستی، جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

پایگاه خبری پلیس همچنین ساعاتی قبل اعلام کرد که گروهبان یکم "رضا برجی" که اعلام شده بود در حادثه تروریستی برجک "مزه سر" هنگ مرزی سراوان به شهادت رسیده، طی عملیات احیاء مجددا به لطف خدا به زندگی بازگشت.

اسامی شهداء مرزبان حمله به برجک مزه سر سراوان
اسامی مرزبانان شهید نیروی انتظامی در حادثه حمله به برجک مزه سر هنگ مرزی سراوان به شرح زیر است:
گروهبانیکم شهید "حسین بادامکی"
گروهبانیکم شهید "علی غنی با تدبیر"     
سرباز وظیفه شهید "محمد جمالزاده"
سرباز وظیفه شهید "یونس سیفی نژاد"
سرباز وظیفه شهید "ناصر حیدری

قم نیوز شهادت مرزبانان کشور در لباس نیروی انتظامی را به خانواده و مردم ایران تسلیت می‌گوید.

انتهای پیام / ۱۰۵
https://qomnews.ir/vdca6an6i49nw01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما