۰
رئیس اداره خدمات زائر حرم بانوی کرامت خبر داد:

فعالیت شبانه روزی اداره خدمات زائر در نوروز ۹۷

قم نیوز: رئیس اداره خدمات زائر حرم بانوی کرامت گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷، اداره خدمات زائر، خدمات متنوعی را به زائرین ارائه می‌دهد و خدمات خود را به‌صورت شبانه‌روزی افزایش داده است.
فعالیت شبانه روزی اداره خدمات زائر در نوروز ۹۷
فعالیت شبانه روزی اداره خدمات زائر در نوروز ۹۷
به گزارش قم نیوز علی افتخاری گفت: با توجه به حضور پرشور زائرین و ارادتمندان حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در تعطیلات نوروز 97، اداره خدمات زائر، خدمات متنوعی را در این راستا به زائرین ارائه می‌دهد و خدمات خود را به‌صورت شبانه‌روزی افزایش داده است.

رئیس اداره خدمات زائر افزود: جهت رفاه حال زائرین در ایام نوروز، ماشین‌های برقی زائر بر به‌صورت 24 ساعته در میدان آستانه فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش خدمات ویلچر نیز در 6 شیفت 4 ساعته و در هر شیفت 45 نفر و در مجموع 270 نفر در شبانه‌روز به زائرین خدمات ارائه می‌دهند و زائرین را جابه‌جا می‌کنند.

افتخاری در ادامه با اشاره به فعالیت مضاعف کفشداری‌های حرم بانوی کرامت گفت: با توجه به حضور پرشور زائرین در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، تمامی کفشداری‌ها جهت رفاه حال زائرین به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره خدمات زائر حرم بانوی کرامت افزود: در بخش اسکان نیز در زائرسرای کوثر فاز 1 و 2 نیز در هر شب به 650 نفر خانم و آقا به‌صورت رایگان اسکان داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر امانت‌داری نیز به‌صورت 24 ساعته و همچنین دفاتر اشیاء قیمتی و دفاتر شارژ موبایل نیز جهت رفاه حال زائرین به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات هستند.

علی افتخاری در ادامه با اشاره به خدمت‌رسانی دفتر اشیاء پیداشده  افزود: فعالیت دفتر اشیاء پیداشده به‌صورت 24 ساعته بوده و همچنین ارائه چادر به بانوان در 5 شعبه در 4 طرف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در حال فعالیت است و همچنین کسانی که شخصاً نیاز به ویلچر داشته باشند نیز می‌توانند ویلچر دریافت نمایند.

وی در خاتمه بیان کرد: دفتر اشخاص گمشدگان نیز به‌صورت جداگانه در رواق خواهران و برادران به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات می‌باشد و همچنین با هماهنگی صورت گرفته با میراث فرهنگی و گردشگری استان قم با استقرار نیروهای گردشگری در مقبره شماره 35 صحن امام رضا علیه‌السلام، خدمات اسکان به زائرین ارائه داده می‌شود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 61914
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *