۰

تشکر آیت‌الله اعرافی از پاسخ قاطع حزب‌الله به رژیم صهیونیستی

قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی ضمن قدردانی از پاسخ قاطع و دشمن‌شکن حزب‌الله به تجاوزات ددمنشانه‌ رژیم غاصب صهیونیستی گفت: این اقدام امید امت اسلام و مظلومان و مستضعفان جهان را بیش‌ازپیش زنده کرد.
تشکر آیت‌الله اعرافی از پاسخ قاطع حزب‌الله به رژیم صهیونیستی/جوانان ‌مقاومت این شجره ملعونه را نابود می‌کنند
تشکر آیت‌الله اعرافی از پاسخ قاطع حزب‌الله به رژیم صهیونیستی/جوانان ‌مقاومت این شجره ملعونه را نابود می‌کنند
به گزارش قم نیوز در پیام آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه به مناسبت پاسخ قاطعانه حزب‌الله لبنان به تجاوز رژیم صهیونیستی به مواضع نیروهای حزب‌الله آمده است: پاسخ قاطع و دشمن‌شکن حزب‌الله سرافراز لبنان، افتخار جهان اسلام و محور مقاومت، به تجاوزات ددمنشانه‌ رژیم غاصب صهیونیستی امید امت اسلام و مظلومان و مستضعفان جهان را بیش‌ازپیش زنده کرد.

در ادامه این پیام تصریح شده است: با سلسله پیشرفت‌های جبهه‌ مقاومت در سال‌های اخیر و حوادث چند ماه گذشته، بحمدالله، دوران شکست‌های پی‌درپی جبهه کفر و استکبار و فرو ریختن هیمنه پوشالی شجره ملعونه رژیم صهیونیستی فرارسیده و ان‌شاءالله سقوط کامل این نماد استکبار به دست جوانان غیور و مؤمن محور مقاومت رقم خواهد خورد و عصر پیروزی امت اسلام و مستضعفان عالم فرا خواهد رسید.

در این پیام آمده است: امت اسلام و کشورهای اسلامی و به‌ویژه کشور لبنان قهرمان و حوزۀ علمیه، به حزب‌الله و رهبر شجاع، مؤمن و بصیر آن افتخار می‌کند. از خداوند متعال عزت و سربلندی امت اسلام و جبهه مقاومت و حزب‌الله قهرمان را خواهانم.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: 81776
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *