۰

کشورها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند

قم نیوز: رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت گفت: سایر کشورها در منطقه می‌توانند از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند به دلیل اینکه در ایران برخی اقدامات پیشگیرانه مناسب در حال انجام است.
کشورها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند
کشورها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند
به گزارش قم نیوز ریچارد برنان رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت در نشست خبری با بیان اینکه ایران قدرتمندترین سیستم بهداشتی را در بین کشورهای شرقی مدیترانه دارد، گفت: برخی از کشورها با جنگ دست و پنجه نرم می‌کند و شاید نتوان اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای برای کرونا را در این منطقه با یکدیگر مقایسه کرد.

وی افزود: سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با کرونا اولویت‌هایی را در نظر گرفته است که ایران نیز از این اولویت‌ها پیروی می‌کند.

رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت بیان داشت: سایر کشورها در منطقه می‌توانند از تجربیات ایران استفاده کنند به دلیل اینکه در ایران برخی اقدامات پیشگیرانه مناسب در حال انجام است.

برنان خاطرنشان کرد: سازمان جهانی بهداشت هیأت‌های جداگانه‌ای را به همه کشورها اعزام می‌کند که امیدواریم در آینده شاهد حضور کارشناسان ایرانی در این هیأت‌ها باشیم تا از این طریق تجربیات ایرانیان نیز افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب: 86625
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *