۰

فرمانده جدید نیروی انتظامی قم معرفی شد/توجه پلیس به ارتقاء احساس امنیت در میان شهروندان

قم نیوز: طی مراسمی با حضور فرمانده ناجای کشور و استاندار قم از خدمات سردار آقاخانی قدردانی و سردار میرفیضی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قم معرفی شد.
فرمانده جدید نیروی انتظامی قم معرفی شد/توجه پلیس به ارتقاء احساس امنیت در میان شهروندان
فرمانده جدید نیروی انتظامی قم معرفی شد/توجه پلیس به ارتقاء احساس امنیت در میان شهروندان
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست استاندار قم در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان قم طی سخنانی خدمت در قم را توفیق الهی دانست و با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد استان قم گفت: وجود بارگاه حضرت معصومه (س) و حضور مراجع عظام تقلید، مرکزیت جهان تشیع و قرار گرفتن در محور مواصلاتی 17 استان کشور مسؤولیت مضاعفی را متوجه مسؤولان این استان کرده است.

استاندار قم با بیان اینکه خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت بدون همکاری و تعامل دستگاه‌ها و نهادی مسؤول محقق نخواهد شد افزود: در استان قم شاهد سطح بالایی از این همدلی و همگرایی در مناسبت‌های مختلف هستیم.

سرمست با قدردانی از زحمات و تلاش‌های نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت، به نقش تأثیرگذار این نیرو در مقابله با کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود، در تامین امنیت سلامت مردم و اجرای شایسته طرح فاصله گذاری اجتماعی نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است .

وی با تأکید بر اهمیت آمادگی‌ها و برنامه ریزی‌ها در مراحل مختلف قبل، حین و بعد از بحران‌ها، از استان قم به عنوان نخستین استان درگیر بحران کرونا و بدون فرصت برنامه ریزی قبلی اشاره و تصریح کرد: این شرایط موجب شد تا تمام توان استان به مدیریت مسائل مربوط به حین و بعد از بحران معطوف و متمرکز شود.

استاندار قم همچنین با اشاره به همراهی و حمایت‌های راهگشای مراجع عظام تقلید، روحانیت و ائمه جمعه برای عبور موفق از این بحران تصریح کرد: امروز خوشبختانه در مدیریت و کنترل این بیماری در کشور و استان قم به یک موفقیت نسبی رسیده‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه مطلوب استان قم در شاخص امنیت فیزیکی و روانی گفت: از این حیث، قم وضعیت بسیار خوبی در مقایسه با سایر استان‌های کشور دارد.

سرمست با تاکید بر تقویت احساس امنیت به عنوان یک اولویت در سطح استان قم افزود: در این راستا ارائه آموزش‌های حرفه‌ای برای مقابله با جرائم سایبری و سازمان یافته برای پیشگیری از وقوع جرائم ضروری است.

وی همچنین با اشاره به حضور گسترده ی اتباع خارجی در استان قم گفت: ساماندهی اتباع با توجه به وضعیت استان قم نیز از اهمیت ویژه برخوردار است.

استاندار قم پیشگیری از سرقت و نیز ساماندهی معتادین متجاهر را نیز از اولویت‌های استان دانست و تصریح کرد: در قم باید احساس امنیت بیش از سایر استان‌های کشور باشد.

وی با تاکید بر اهمیت حاکمیت مدیریت علمی و کارشناسی نیروی انتظامی گفت: پلیس در عین اینکه باید مظهر اقتدار باشد در شهر کریمه اهل بیت بایستی منشاء احساس آرامش برای شهروندان و تأمین فضای اعتدال باشد.

سرمست در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر لزوم توجه به موضوع ارتقاء رده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: تحقق این مهم نقش بسیار تعیین کننده‌ای در زمینه تأمین امنیت مطلوب و پایدار استان خواهد داشت.

وی در پایان با قدردانی از همراهی و خدمات سردار آقاخانی برای سردار میرفیضی فرمانده جدید ناجای قم آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲
کد مطلب: 88350
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *