۰

تحقیق و تفحص مجلس درباره سرنوشت نامعلوم یک میلیارد دلار

قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پست توییتری خود نوشت: مجلس از چگونگی واگذاری و هزینه کرد یک میلیارد یورویی خط اعتبار مربوط به مبارزه با بیماری کرونا تحقیق و تفحص می‌کند.
تحقیق و تفحص مجلس درباره سرنوشت نامعلوم یک میلیارد دلار
تحقیق و تفحص مجلس درباره سرنوشت نامعلوم یک میلیارد دلار
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پست  جدیدی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد عنوان کرد: مجلس از چگونگی واگذاری و هزینه کرد یک میلیارد یورویی خط اعتبار مربوط به مبارزه با بیماری کرونا تحقیق و تفحص می‌کند.

وی عکسی از سخنان وزیر بهداشت که در صفحه رسمی اینستاگرام وی منتشر شده است را پیوست این پست قرار داده که بیان کرده است: از سربازانم در جبهه سلامت شرمسارم. مطالباتشان معوق مانده، انبارهایم از سلاح خالی می‌شود. هرچه می‌گوییم همه‌گیری را نمی‌شود با التماس و تمنا و بدون کمک‌های ویژه مهار کرد کسی باور نمی‌کند. یک میلیارد دلاری که رهبری از صندوق توسعه موافقت کردند ماه‌ها است بجز سهم کوچکی نگرفته‌ام. نمی‌دانم برای کدام کار مهم‌تر گذاشته‌اند؟!

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در انتهای این پست هشتگ «کرونا»، «شفافیت» و «مبارزه با فساد» را درج کرده است.

 18 فروردین ماه سال جاری حسن روحانی رییس جمهور ایران از موافقت رهبر انقلاب اسلامی با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد و بیان کرد: دستورات لازم را برای تامین نیازهای ضروری در این عرصه صادر کرده است.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶
کد مطلب: 91543
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *