۰

برگزاری کارگاه‌های کاربردی رسانه در جشنواره ابوذر قم

قم نیوز: دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم از برگزاری کارگاه‌های کاربردی رسانه با حضور اساتید برجسته حوزه رسانه در ذیل این جشنواره خبر داد.
برگزاری کارگاه‌های کاربردی رسانه در جشنواره ابوذر قم/دنبال کیفی سازی آثار هستیم
برگزاری کارگاه‌های کاربردی رسانه در جشنواره ابوذر قم/دنبال کیفی سازی آثار هستیم
به گزارش قم نیوز محمدحسین رضایی امروز در آیین آغاز به کار ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم در شبستان حضرت زهرا(س) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س)، اظهار داشت: به حول و قوه الهی در پنج دوره گذشته جشنواره با تلاش متولیان امر در جشنواره و همه اصحاب رسانه‌ استان قم توانسته‌ایم به جایگاه شایسته‌ای در بین اهالی رسانه و در سطح استان دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه رسیدن به این جایگاه را مرهون تلاش‌های همکاران و اصحاب رسانه استان و به‌ویژه دبیر دوره‌های گذشته جشنواره ابوذر استان قم است، گفت: در حال حاضر، جشنواره به یکی از اصلی‌ترین رویدادهای رسانه‌ای استان قم تبدیل‌شده است.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم با بیان مشخص بودن محورهای مختلف جشنواره ششم ابراز کرد: در جشنواره ششم بحث ارتقاء کیفی آثار را در نظر داشتیم و برنامه‌ریزی‌ها برای تولید محور شدن جشنواره انجام‌شده است.

رضایی یکی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه‌ریزی را برگزاری کارگاه‌های کاربردی در حوزه رسانه برشمرد و یادآور شد: در صورت فراهم شدن شرایط و عبور از شرایط بحران کرونایی کارگاه‌ها به‌صورت حضوری و با حضور اساتید خبره از سطح کشور برگزار خواهد شد.

وی به بیان محورهای اصلی این جشنواره پرداخت و عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، تحقق عدالت اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، روایت ایثار، جهاد شهدا و رزمندگان استان قم، بحران کرونا و عقلانیت دینی و آسیب‌های اجتماعی و تجربه‌های موفق مقابله با آن موضوعات بخش اصلی جشنواره هستند.

به گفته دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم، قالب‌هایی برای ارسال آثار به جشنواره ششم انتخاب‌شده که این قالب‌ها در حوزه‌های خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر؛ عکس خبری، گزارش تصویری؛ گزارش ویدئویی و عکس نوشت و کاریکاتور می‌شوند که بخش آخر(عکس نوشت و کاریکاتور) به‌عنوان فعالیتی که در فضای مجازی انعکاس دارد در جشنواره ششم اضافه‌شده است.

وی مهلت ارسال آثار به جشنواره ششم را 30 آذرماه سال 99 اعلام کرد و گفت: آثار ارسالی می‌بایست از دی‌ماه 1398 تا پایان آذرماه 1399 تولید و در فضای رسانه‌ای استان قم منتشرشده باشند.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۸
کد مطلب: 92123
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *