۰

جذب 1865 حامی از ادارات قم برای ایتام و فرزندان محسنین

قم نیوز: رئیس اداره اکرام و محسنین کمیته امداد استان قم گفت: طرح هر کارمند یک حامی معنوی را برای جذب حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین در استان آغاز کردیم و پیش از این هزار و 865 حامی از ادارات برای ایتام و فرزندان محسنین جذب شده است.
جذب 1865 حامی از ادارات قم برای ایتام و فرزندان محسنین
جذب 1865 حامی از ادارات قم برای ایتام و فرزندان محسنین
به گزارش قم نیوز حسین قره داغی امروز با اشاره به نحوه جذب حامیان برای ایتام و فرزندان محسنین در استان قم اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا، نحوه ثبت نام حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین در استان با سال‌های گذشته متفاوت بود و از ظرفیت تماس تلفنی و فضای مجازی در این زمینه استفاده کردیم و حامیان غیرفعال را فعال کردیم.

وی ادامه داد: طرح هر کارمند یک حامی معنوی را برای جذب حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین در استان قم کلید زدیم و یک دبیرخانه برای این طرح در استانداری و فرمانداری قم تشکیل شده است تا بتوانیم در ادارات استان، حامیان جدید را برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین قم جذب کنیم.

رئیس اداره اکرام و محسنین کمیته امداد استان قم افزود: به دنبال جذب حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین استان از بخش‌های صنعتی و کارخانه‌ها هستیم و حامی یابی گسترده ای را در این زمینه در شهر قم انجام می‌دهیم، پیش از این هزار و 865 حامی را از ادارات برای ایتام و فرزندان محسنین جذب شده است.

وی خاطرنشان کرد: اصل نیاز ایتام و فرزندان محسنین استان قم در زمینه معیشتی است، اکنون آن‌ها به تبلت و گوشی‌های هوشمند برای تحصیل نیاز دارند که در این زمینه برای جذب کمک از خیرین تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۳
کد مطلب: 92133
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *