۰

راه اندازی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی رشد کرونا را مهار می‌کند

قم نیوز: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با راه اندازی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا می توانیم امیدوار باشیم که کرونا مهار شود چون برای مقابله با این اپیدمی باید رویکردی کنگشرایانه به کار گرفت.
راه اندازی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی رشد کرونا را مهار می‌کند
راه اندازی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی رشد کرونا را مهار می‌کند
به گزارش قم نیوز سردار غلامرضا جلالی صبح امروز در دیدار استاندارقم با تاکید بر اینکه برای مقابله با کرونا از ابتدا سازمان پدافند غیرعامل کشور بر استفاده از ظرفیت های قرارگاه زیستی و ساختار وزارت کشور تاکید داشت، گفت: خوشبختانه با تدبیر مقام معظم رهبری این موضوع اخیرا در ستاد ملی مقابله با کرونا مورد توجه قرار گرفت و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا تشکیل شد.

وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور در سال های اخیر با استفاده از ساختار پدافند غیرعامل در استان ها موضوع آموزش،، ارتقا آمادگی و رزمایش در حوزه مقابله با تهدیدات نوین را پیگیری کرده است گفت: باید به جای رویکرد درمان محور باید رویکرد بهداشت محور را در دستور کار قرار دهیم تا فشار از روی سیستم درمان کشور برداشته شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور متذکر شد: در رویکرد بهداشت محور به جای رویکرد انفعالی در برابر شیوع بیماری کرونا باید رویکردی کنشگرایانه داشته باشیم.

سردار دکتر جلالی در خصوص مباحث بودجه و ساختار پدافند غیرعامل در استان ها گفت: سازمان پیشنهادات مشخصی در خصوص طرح تشکیل سازمان را در اختیار مجلس قرار داده است که انتظار داریم این پیشنهادات با موافقت دولت نیز همراه شود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰
کد مطلب: 92262
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *