۰

200 اثر به جشنواره ملی هشت نوشت ارسال شد

قم نیوز: دبیر جشنواره ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت گفت: 200 فیلم نامه با موضوع دفاع مقدس به دبیرخانه جشنواره فیلم نامه نویسی هشت نوشت ارسال شد.
200 اثر به جشنواره ملی هشت نوشت ارسال شد
200 اثر به جشنواره ملی هشت نوشت ارسال شد
به گزارش قم نیوز رضا ابوذر سه شنبه شب در دیدار اعضای ستاد اجرایی جشنواره ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت با استاندار قم با اشاره به فعالیت های انجمن سینمای ایران در استان قم اظهار کرد: انجمن سینمای استان قم 35 سال است که فعالیت های سینمایی دارد و در راستای ارزش های اسلامی و انقلابی تلاش می کند و در طول این سال ها فیلم سازان مجربی را به جامعه هنری تحویل داده است.

وی با بیان اینکه انجمن سینمای قم افتخار دارد که به عنوان تنها مرکز فرهنگی نسبت به برگزاری دو جشنواره ملی اقدام کرده است، تصریح کرد: جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین و جشنواره ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت دو جشنواره ای است که در راستای اعتلای ارزش های اسلامی به صورت ملی در قم برگزار می شود.

دبیرجشنواره ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت با اشاره به اینکه 200 هنرمند از سراسر کشور برای حضور در این جشنواره آثار خود را با موضوع دفاع مقدس ارسال کردند،گفت: اختتامیه این جشنواره به زودی به صورت غیر حضوری برگزار شده و جوایز برگزیدگان اهدا می شود.

وی با عنوان اینکه جشنواره ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت جایگاه خود را در سطح کشور باز کرده است، گفت: از مسؤولان می خواهیم که در راستای تولید آثار این هنرمندان ما را یاری کنند.

ابوذر در بخش پایانی سخنان خویش با اشاره به تولید 50 اثر داستانی و مستند از سوی فیلم سازان انجمن سینمای جوان استان قم گفت: هنرمندان قم با کمترین امکانات و با هزینه های شخصی تلاش می کنند که نام سینمای قم را زنده نگه دارند که در این راستا از مسوولین و متولیان فرهنگی درخواست داریم انجمن سینمای جوان را مورد حمایت قرار دهند.

انتهای پیام / 106
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 92698
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *