۰

آیت‌الله اعرافی: علاقه‌مندان به عدالت توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند

قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه گفت: علاقه‌مندان به عدالت و حقوق بشر در سراسر جهان باید توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند.
آیت‌الله اعرافی: علاقه‌مندان به عدالت توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند
آیت‌الله اعرافی: علاقه‌مندان به عدالت توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در پیامی به همایش بین‌المللی «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی» که به همت مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشت: علاقه‌مندان به عدالت و حقوق بشر در سراسر جهان باید توجه ویژه‌ای به مسئله فلسطین و حفظ انسجام مسلمانان کنند.

وی افزود: دشمنان اسلام همواره با اجرای طرح‌های پیدا و پنهان نه‌تنها توسعه‌طلبی در مرز‌های جغرافیایی کشور‌های اسلامی بلکه توسعه‌طلبی در مرز‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را باهدف انزوای شدید مسلمانان دنبال می‌کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه بیان کرد: اگر در این مسیر ملل مسلمان ذره‌ای عقب‌نشینی کنند و قدرت صهیونیزم پا بگیرد بدون شک دشمنان محاصره‌ی خود را سخت‌تر و تنگ‌تر خواهند کرد و این قدرت آن‌ها منشا فساد‌های بزرگی خواهد شد.

عضو فقهای شورای نگهبان بابیان اینکه داعش محصول فعالیت مستکبران ضد اسلام است که قصدشان کمرنگ کردن درخشش مقاومت مسلمانان است، تصریح کرد: در سال‌های اخیر زشت‌ترین و ذلت‌بارترین توطئه‌ها و اتفاقات علیه مسلمانان در دولت ترامپ رخ داد که قصد داشت با تحمیل پیمان صلح به این ملل آزادیخواه اهداف شوم مستکبران را محقق کند.

امام‌جمعه قم گفت: به فضل الهی ترامپ که برای پیروزی خود بی‌احترامی‌های گسترده‌ای به ملل مسلمان داشت شکست تلخی را تجربه کرد و امروز دیگر از او خبری نیست.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: آن‌هایی که مثل او جسارت به قرآن کریم کردند بدانند آن‌ها هم مثل ترامپ می‌روند و جز ننگ چیز دیگری برایشان باقی نخواهد ماند.

مدیر حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: این گفت‌وگوها نقش مؤثری در روشنگری مواضع مسلمانان علیه مستکبران دارد و خدا را شاکریم که صدای دفاع از مظلومان جهان از قم بلند است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 92744
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *