۰

تدابیر مسجد جمکران با آغاز محدودیت های جدید کرونایی

قم نیوز: معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران از تشدید محدودیت ها در این مکان مقدس بر اساس شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
تدابیر مسجد جمکران با آغاز محدودیت های جدید کرونایی
تدابیر مسجد جمکران با آغاز محدودیت های جدید کرونایی
به گزارش قم نیوز ابراهیم صدوقی با اشاره به اجرایی شدن دور جدید محدودیت‌های کرونایی در کشور اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران همراه با ستاد مقابله با کرونای استان قم همواره در اجرای تدابیر اتخاذ شده در خصوص ایمنی، بهداشت و مراقبت‌های لازم در پیشگیری از شیوع کرونا پیشگام بوده است.

وی با اشاره به اینکه این مکان مقدس به عنوان میعاد منتظران حضرت ولی عصر (عج) ملجاء و ماوای میلیونها عاشق وشیدای آن حضرت است گفت: بردباری و شکیبایی زائرین عزیز در همکاری با خدمتگزاران خود در مسجد مقدس جمکران از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز و مشارکت در همدلی در کمک به هموطنان در قالب رزمایش مواسات کم نظیر و ستودنی است.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران ادامه داد: با توجه به لزوم محدود سازی تا اطلاع ثانوی فقط باب المعصومه (س) به صورت ۲۴ ساعته و باب الشهاده از ساعت ۷ صبح الی ۲۰ بر روی زائران باز است.

صدوقی با تاکید بر اینکه مسجد مقام از ظهر روز سه شنبه تا بامداد شنبه به صورت کامل بسته خواهد بود، افزود: نمازهای جماعت نیز تا پایان محدودیت‌های جدید برگزار نخواهد شد و مراسم این مکان مقدس بدون حضور زائران با محوریت رسانه ملی و فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نگهداری این مکان مقدس هزینه‌های مختلفی را شامل می‌شود که جز با مشارکت بانیان و خیرین اجرای آن امکان پذیر نیست، خاطرنشان کرد: خرید مواد ضد عفونی کننده و ماسک برای توزیع بین زائران این مکان مقدس از اهم اقلام مورد نیاز در شرایط فعلی است که امیدواریم با کمک خیرین تأمین شود.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۷
کد مطلب: 92911
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *