۰
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه:

باید با اقتدار پاسخ این ترور داده شود/ خون شهدا ضامن امنیت کشور

قم نیوز: دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به قدرت امنیتی ایران گفت: دشمن تمام همت خود را به کار بسته تا به نظام اسلامی ضربه وارد کند و بنابراین ما نیز باید مقتدرانه عمل کنیم.
باید با اقتدار پاسخ این ترور داده شود/ خون شهدا ضامن امنیت کشور
باید با اقتدار پاسخ این ترور داده شود/ خون شهدا ضامن امنیت کشور
به گزارش قم نیوز آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح شنبه با اشاره به زحمات و تلاش‌های علمی شهید فخری‌زاده، ترور ایشان را ناجوانمردانه عنوان کرد و گفت: این دانشمندان سرمایه‌های کشور هستند و دشمن چون نمی‌تواند به رویارویی مستقیم با ما داشته باشد دست به این ترورها می‌زند پس باید برای حفاظت از این سرمایه‌های کشور و جلوگیری از تکرار چنین حوادثی با جدیت اقدام شود.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه ضمن تبریک و تسلیت به‌مناسبت شهادت این دانشمند به خانواده ارجمند ایشان و رهبر معظم انقلاب، گفت: خون ریخته شده این بزرگان ضامن امنیت و قوام پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است و باید قدردان خون این بزرگان باشیم و چنین روحیه ایثار و خدمت‌گذاری به نظام اسلامی را در جامعه ترویج کنیم.

وی افزود: بی‌شک ما در مسائل امنیتی قوی هستیم و پاسخ محکم و کوبنده‌ای به عاملان آن خواهیم داد؛ باید بدانیم که دشمن تمام همت خود را به کار بسته است تا به نظام مقدس اسلام ضربه بزند و بنا بر این ما نیز باید بسیار مقتدرانه با این مسئله برخورد کنیم.
انتهای پیام/ 137
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب: 92985
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *