۰

ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی باید در طرح سردار سلیمانی در قم به کار گرفته شود

قم نیوز: استاندار قم بر لزوم بکارگیری از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی در اجرای طرح مدیریت تجمعات با عنوان طرح سردار شهید سلیمانی تاکید کرد.
ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی باید در طرح سردار سلیمانی در قم به کار گرفته شود
ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی باید در طرح سردار سلیمانی در قم به کار گرفته شود
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست ظهر امروز در جلسه آغاز اجرای طرح محله محور مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اینکه این طرح، در ادامه طرح مدیریت تجمعات است اظهار داشت: ارکان و اصول این طرح مشخص شده اما قطعا مهمترین نقش را فرمانداری، مرکز بهداشت، سپاه، هلال احمر و شهرداری دارد.

استاندار قم با تاکید براینکه طلاب و نیروهای جهادی نیز نقش موثری در اجرای این طرح خواهند داشت افزود: در طول شیوع کرونا هر کجا توفیقی داشتیم به ویژه در بحث کنترل بیماری علیرغم سختی‌های شیوع این بیماری در قم اما مدیون همدلی‌ها و بسیج تمام امکانات و ظرفیت‌ها بودیم و همه اعضای ستاد بحران پشتیبان این طرح بوده اند.

وی با بیان اینکه در تمام این ماه ها از همه ظرفیت‌ها بهره‌مند شدیم تصریح کرد: استان قم در بسیاری از اقدامات خودجوش و مشارکتی پیشگام بوده و بسیج در کنار نیروهای بهداشت و خیرین سلامت به میدان آمده است که نشان می‌دهد این همدلی‌ها توفیق به همراه دارد.

 سرمست نیازمند اقدامات پیشگیرانه و آگاهی بخش داریم خاطرنشان کرد: این طرح را با همت و هم‌افزایی بیشتر در سطح استان اجرا خواهیم کرد، در این میان نیروهای مسلح در کنار کادر درمان به میدان آمده است که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار قم توفیقات استان در مقابله با کرونا را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: در طرح جامع مدیریت تجمعات در استان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته، از آنجا که قم تک شهرستانی است باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی به نیازمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: اجرای طرح سردار شهید سلیمانی در گرو ارائه آموزش‌های پیشگیرانه و آگاهی بخش از سوی متولیان امر است، از همین رو همه دستگاه‌های اجرای مکلفند همه امکانات لازم برای اجرای این طرح را به کار گیرند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب: 92988
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *