۰

خون شهید فخری‌زاده سبب بیرون‌رفتن آمریکا از سرزمین‌های اسلامی می‌شود

قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه گفت: پیام ما به دشمنان این است که بدانید راه شهیدان ادامه پیدا می‌کند و عقب‌گرد و تسلیمی وجود ندارد، انتقام الهی در کمین شما است، خون شهیدان مقاومت و فناوری بیرون‌رفتن آمریکا از سرزمین‌های اسلامی است
خون شهید فخری‌زاده سبب بیرون‌رفتن آمریکا از سرزمین‌های اسلامی می‌شود
خون شهید فخری‌زاده سبب بیرون‌رفتن آمریکا از سرزمین‌های اسلامی می‌شود
به گزارش قم نیوز آیت‌الله علیرضا اعرافی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت شهید محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان که به‌صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: ما سوگواریم که چهره‌ای بزرگ و پدر دانش هسته‌ای و فناوری‌های دفاعی و مبتکر بسیاری از پروژه‌های علمی و پژوهشی همچون ساختن کیت کرونا و واکسن این بیماری منحوس را از دست دادیم اما افتخار می‌کنیم که انقلاب اسلامی باب ایثار و شهادت را به‌روی ما گشوده است.

وی با اشاره به پیام خون شهید فخری‌زاده برای محور مقاومت بیان کرد: محور مقاومت بداند ایران همچنان نیرومند و مقتدر است و بر همه موانع غلبه خواهد کرد، ما مردان شهادت هستیم و کنار مظلومان عالم ایستاده‌ایم و امواج توفنده انقلاب فروکش نخواهد کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه عنوان کرد: شهید فخری‌زاده سردار علم، دانش و فناوری است، در منطق دینی شهادت یک فرد برترین قله سعادت محسوب می‌شود.

عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمن همان‌طور که اقتصاد را هدف گرفته است، فرهنگ و علم را نیز در تیررس خود قرار داده است، زیرا برای آن‌ها گران و سنگین می‌آید که کشوری که در همه ابعاد در محاصره است با تلاش و همت دانشمندان و نهادهای انقلابی‌اش در عرصه‌های فناوری‌های نوین گام‌های بلند بردارد.

امام‌جمعه قم ادامه داد: پیام خون شهید فخری‌زاده به مسئولین و مدیران مملکت این است که شجاع و صریح باشند و کنار حکمت و عقل دقیق ایمانی و انقلابی، صراحت و شجاعت آمیخته با عقلانیت داشته باشند.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه ایستادگی ما سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود، افزود: هرگونه کوتاهی مقابل دشمن به‌معنی شکست در روزهای آینده است، ملت ایران باید از خون شهید فخری‌زاده درس ایستادگی و مقاومت در همه زمینه‌ها به‌ویژه اقتصاد را بگیرد.

آیت‌الله اعرافی خاطرنشان کرد: پیام ما به دشمنان این است که بدانید راه شهیدان ادامه پیدا می‌کند و عقب‌گرد و تسلیمی وجود ندارد، انتقام الهی در کمین شما است، بهای خون شهیدان مقاومت و فناوری بیرون رفتن آمریکا از سرزمین‌های اسلامی است.

انتهای پیام / 106
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴
کد مطلب: 92999
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *