۰

اختلاف زیاد سرانه فضای سبز منطقه 6 و مناطق دیگر کاهش یابد

قم نیوز: نایب رئیس شورای شهر قم گفت: سرانه فضای سبز هم در منطقه 6 شاید پایین‌ترین سرانه در شهر قم باشد؛ سرانه کلی شهر حدود 20 مترمربع اعلام شده که در منطقه 6 حدود 3 مترمربع است و باید بیش از پیش به تقویت سرانه فضای سبز منطقه توجه شود.
اختلاف زیاد سرانه فضای سبز منطقه 6 و مناطق دیگر کاهش یابد
اختلاف زیاد سرانه فضای سبز منطقه 6 و مناطق دیگر کاهش یابد
به گزارش قم نیوز حسن بختیاری ظهر امروز در حاشیه بازدید از منطقه 6 شهر قم، با بیان اینکه منطقه 6 جزو مناطق محروم شهر است اظهار کرد: درست است که شبکه معابر در منطقه نسبتا مطلوب است اما از نظر زیرساخت‌های شهری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی به شدت ضعیف است و در دوره‌های مختلف به رفع این مسائل توجه نشده است.

وی با تاکید بر اینکه کل منطقه 6 بالغ بر 240 هزار نفر جمعیت دارد که حتی یک استخر هم در آن وجود ندارد گفت: سالن‌های ورزشی مناسب، فرهنگسرا و... در این منطقه نیاز است و از این جهت مردم در مشکل هستند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به بافت جوان منطقه 6، لزوم توجه به رفع نیازهای این منطقه را مورد تاکید قرار داد و افزود: پروژه‌هایی که در منطقه اجرا می‌شود از جمله مترو محدودیت‌هایی را در منطقه ایجاد کرده که موجب مشکلاتی برای مردم بوده است و باید به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در منطقه اهتمام ویژه داشت.

وی با بیان اینکه یکی از ورودی‌های اصلی شهر در منطقه 6 است گفت: محور جعفریه محور مواصلاتی غرب کشور است که تردد بالایی در آن جریان دارد اما با وجود اقدامات خوبی که صورت گرفته همچنان دچار مشکلاتی است.

بختیاری اظهار کرد: سرانه فضای سبز هم در منطقه 6 شاید پایین‌ترین سرانه در شهر قم باشد؛ سرانه کلی شهر حدود 20 مترمربع اعلام شده که در منطقه 6 حدود 3 مترمربع است و باید بیش از پیش به تقویت سرانه فضای سبز منطقه توجه شود.

وی گفت: در خصوص دکل‌های برق هم در استان باید نگاه جدی به رفع مشکلات منطقه 6 داشت.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۱
کد مطلب: 93021
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *