۰

۹۶ گروه جهادی در بسیج طلاب و روحانیون استان قم فعالیت می‌کنند

قم نیوز: مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم از فعالیت ۹۶ گروه جهادی در این سازمان درزمینه و عرصه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، مقابله با کرونا و غیره خبر داد.
۹۶ گروه جهادی در بسیج طلاب و روحانیون استان قم فعالیت می‌کنند
۹۶ گروه جهادی در بسیج طلاب و روحانیون استان قم فعالیت می‌کنند
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام اسماعیل امیرزاده با بیان اینکه 96 گروه جهادی اعم از خواهران و برادران تحت اشراف این سازمان به فعالیت می‌پردازند اظهار داشت: در سال جاری بسیاری از این گروه‌های جهادی در مراحل مختلف جریان مقابله با شیوع ویروس نحس کرونا و همچنین برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه نقش‌آفرین بوده و منشأ خدمات بسیاری شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر به‌طور متناوب حدود 300 نفر از طلاب خواهر و برادر جهادی تحت هدایت و برنامه‌ریزی کمیته اعزام به بیمارستان‌ها که مسئولیت آن را یکی از مسئولان گروه‌های جهادی طلاب قم عهده‌دار است، به فعالیت جهادی و مخلصانه می‌پردازند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم با اشاره  به خدمات طلاب جهادی بیان کرد: به‌ گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم حضور و فعالیت این طلاب جهادی در امر تسریع بخشیدن به روند درمان بیماران کرونایی در سطح استان بسیار مؤثر بوده است.

امیرزاده عنوان کرد: علاوه بر بحث کرونا و رزمایش مؤمنانه، برخی از گروه‌های شاخص بسیج طلاب قم در مناطق محروم استان‌های مختلف کشور همچون سیستان و بلوچستان، کرمان، خوزستان، لرستان، خراسان رضوی و غیره به امر خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی اهتمام دارند و تاکنون به لطف الهی در زمینه های عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان، آموزشی، مقابله با آسیب‌های اجتماعی و غیره فعالیت بسیار گسترده و چشمگیری انجام داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر خارج از استان برخی از گروه‌های جهادی نیز در محدوده استان قم به‌ ویژه مناطق حاشیه‌ای شهر و نیز روستاها و بخش‌ها مشغول به فعالیت هستند که این عزیزان نیز در حیطه‌های مسائل عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی به رفع و یا کاهش محرومیت در این مناطق کمک می‌کنند.

انتهای پیام / 106
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 93053
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *