۰

تقدیر فدراسیون از شاهزاده جودو قم

قم نیوز: فدراسیون جودو با ارسال لوح تقدیر به هیات جودو استان قم از فعالیت‌های نایب‌رئیس با سابقه این هیات در زمینه توسعه این رشته قدردانی کرد.
تقدیر فدراسیون از شاهزاده جودو قم
تقدیر فدراسیون از شاهزاده جودو قم
به گزارش قم نیوز هیئت جودو یکی از 47 هیئت ورزشی فعال در استان قم و البته یکی از هیئت‌هایی است که به ریاست مجید متقی یکی از چهره‌های با سابقه این رشته فعالیت‌های آموزشی، همگانی، قهرمانی و فرهنگی خود را با در اختیار داشتن دو سالن اختصاصی در مجموعه‌ ورزشی جوادالائمه منطقه نیروگاه و همچنین مجموعه ورزشی جهان‌پهلوان تختی قم در هر دو بخش مردان و بانوان انجام می‌دهد.

علاقمندان به ورزش در قم این هیئت ورزشی را بیشتر با افتخار آفرینی‌های ورزشکاران بخش کاتای آن می‌شناسند، ورزشکارانی که از اوایل دهه 1380 با حضور در مسابقات مختلف کشوری، بین‌المللی، آسیایی و جهانی مدال‌های خوشرنگ متعددی را برای خانواده جودو و ورزش قم به ارمغان آورده‌اند.

اما یکی از قسمت‌های فعال، پویا و پرکار این هیئت ورزشی، قطعا بخش بانوان است که با حضور یکی از چهره‌های با سابقه، پرافتخار و با تجربه جودو بانوان قم و کشور یعنی سیما شاهزاده مدیریت می‌شود، کسی که بعد از سا‌ل‌ها حضور در عرصه حرفه‌ای و قهرمانی این رشته، اکنون تجارب ارزشمند خود را در اختیار دختران و بانوان جودوکار قرار می‌دهد.

نکته قابل توجه این است که شاهزاده در مسوولیت نایب‌رئیسی بانوان هیئت جودو استان قم، در مقایسه با دیگر هیئت‌های ورزشی یکی از نواب رئیس همیشه فعال در ورزش بانوان قم است و سال‌ها در این مسوولیت‌ فعالیت می‌کند، کسی که بارها به پاس تلاش‌های فراوان در زمینه توسعه جودو زنان قم مورد تقدیر قرار گرفته است.

جدیدترین تقدیر از تلاش‌های نایب‌رئیس بانوان هیئت جودو استان قم توسط آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون این رشته انجام گرفت، در لوح تقدیری که رئیس فدراسیون برای این منظور به نایب‌رئیس هیئت جودو قم اعطا کرده، آمده است: «سرکار خانم سیما شاهزاده‌‌حمزه نایب‌رئیس محترم بانوان هیئت جودو استان قم بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های شما در جهت اجرای برنامه‌های متنوع جودو در زمان شیوع ویروس کووید 19 که موجب تقویت روحیه و ایجاد انگیزه در جامعه جودو بانوان آن استان گردید، تقدیر و تشکر به عمل می‌آورد.

امید است با اتکال به خداوند متعال، شاهد پیشرفت و اعتلاش ورزش جودو کشورمان باشیم، از خداوند سبحان عزت و سربلندی شما را خواستارم.»

انتهای پیام / 106
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب: 93079
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *