۰

ایران از برکت خون شهید فخری‌زاده‌ها در عرصه‌های علمی دنیا نقش‌آفرین است

قم نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه قم گفت:جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی ،فداکاری ملت شریف ایران و فرزندان راستین امام و رهبری و به برکت خون شهید فخری زاده‌ها و قاسم سلیمانی‌ها در بسیاری از عرصه‌های علمی در دنیا نقش اول را ایفا می‌کند.
ایران از برکت خون شهید فخری‌زاده‌ها در عرصه‌های علمی دنیا نقش‌آفرین است
ایران از برکت خون شهید فخری‌زاده‌ها در عرصه‌های علمی دنیا نقش‌آفرین است
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام سید حسن اکبری ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت دانشمند نخبه هسته‌ای شهید محسن فخری زاده اظهار کرد: این شهید بزرگوار از سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که از فکری روشن و بسیار خلاق  برخوردار بود.

وی ادامه داد: شهید فخری‌زاده یک شخصیت فکری  و اندیشمند و همچنین اهل فلسفه و عرفان بود که دغدغه فرهنگی و ویژگی مذهبی خود را با مهارت و تخصص علمی تلفیق کرد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم با اشاره به محبوبیت  شهید فخری زاده در جامعه علمی کشور گفت: این شهید بزرگوار بسیار مطرح و مورد احترام تمام دانشمندان نظام و حتی مورد توجه جامعه علمی بیگانه بود.

اکبری در پاسخ به این سوال که چرا دشمن دست به این گونه اقدامات غیر انسانی می زند اظهار کرد: دشمن به ویژه آمریکای جنایتکار در حال غرق شدن و فروپاشی است و اسرائیل فرزند  آمریکا از فروپاشی استکبار جهانی احساس خطر کرده است و از این رو با روح استکباری و درنده خویی که دولت صهیونیست دارد اینگونه کار‌های غیر انسانی را صورت می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قم تصریح کرد: دشمن فکر می‌کند که با ترور شهید فخری زاده و دیگر شخصیت‌های علمی ما می‌تواند آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی را از بین برده و یا متوقف کند اما نوری که فخری‌زاده‌ها را هدایت می‌کند توحید و دلدادگی آنها به نظام جمهوری اسلامی است که هیچگاه بی فروغ نخواهد شد.

وی بیان کرد: دشمن در این خیال است که روزی کارها و منویات نظام را در جهان خاموش کند و تمام نیروهای انقلابی این نظام را ازبین ببرد که البته توان چنین کاری را ندارد و انشاالله به زودی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

وی یادآور شد: مسؤولان و مدیران از این وقایع درس بگیرند که غرب هیچگاه تکیه گاه مناسبی برای حل مشکلات کشور نبوده و نخواهد بود.

حجت الاسلام اکبری با اشاره به این موضوع که جمهوری اسلامی موفقیت‌های زیادی در حوزه صنایع نظامی داشته و باید در دیگر عرصه‌ها نیز بدرخشد گفت: انقلاب اسلامی توانسته در این ۴۱ سال به شایستگی مسیرش را طی کند و بخش اعظمی از اهدافش را به جهان معرفی کند .

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت فداکاری ملت شریف ایران و فرزندان راستین امام و رهبری و به برکت  خون شهید فخری زاده‌ها و سلیمانی‌ها در بسیاری از عرصه‌های علمی در دنیا نقش اول را ایفا می‌کند و امروز برای بسیاری از کشورهای جهان الگو قرار گرفته که این دستاوردها با هدایت امامین انقلاب میسر شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قم با اشاره به ترس و وحشت استکبار جهانی از جمهوری اسلامی تصریح کرد: دشمن هر چقدر تلاش کرد تا با ایجاد موانع نظام را از حرکت و شتاب بازدارد موفق نشد و از این رو به ترور شخصیت‌های برجسته ای چون شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری‌زاده دست زد تا این شخصیت‌ها را از میان بردارد و به هدف شوم خود برسد که این کار نیز برای آنها نتیجه ای جز ذلت خودشان نخواهد داشت و نمی‌توانند مانع حرکت آرمانی آرمان خواهان در این نظام شوند.

وی تاکید کرد: با همه این اتفاقات مردم ما بالنده تر و مانند همیشه مستحکم تر و با اراده قوی تر پای عهد خویش ایستاده اند تا پرچم سبز ولایت فقیه به دست حضرت ولی عصر(عج) برسد.

اکبری با اشاره به طرح مصوب اخیر مجلس شورای اسلامی در خصوص تقویت توان هسته ای کشور با قدردانی از این عملکرد مجلس گفت: البته توقعی که از مجلس انقلابی و ولایتمدار وجود دارد بیش از اینهاست و دولت هم بایستی در کنار مردم باشد و با بهره گیری از هدایت‌ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و همراه و همدل با ایشان از کیان نظام جمهوری اسلامی حراست و حفاظت کند.

انتهای پیام / 106
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب: 93103
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *