۰

بدمینتون بدون حامی در آستانه قهرمانی/مسؤولان قم از ورزشکاران حمایت نمی کنند

قم نیوز: مدیر تیم بدمینتون رعد پدافند قم گفت: در حالی که تیم بدمینتون رعد پدافند قم در آستانه قهرمانی در لیگ برتر کشور است اما در تامین حداقل هزینه های خود با مشکل روبه رو بوده و حمایتی هم از سوی مسوولان استان از این تیم صورت نمی گیرد.
بدمینتون بدون حامی در آستانه قهرمانی/مسؤولان قم از ورزشکاران حمایت نمی کنند
بدمینتون بدون حامی در آستانه قهرمانی/مسؤولان قم از ورزشکاران حمایت نمی کنند
به گزارش قم نیوز علی فرجی امروز با اشاره به آخرین وضعیت تیم بدمینتون لیگ برتری رعدپدافند قم اظهار کرد: این تیم سال گذشته در پی کسب جایگاه دوم در لیگ یک بدمینتون کشور به لیگ برتر صعود کرد و در لیگ برتر هم با قدرت از همان ابتدا با تکیه بر بازیکنان بومی و ملی پوش خود برای قهرمانی جنگید.

وی اضافه کرد: در حال حاضر رعدپدافند در یک قدمی قهرمانی لیگ برتر بدمینتون کشور است و درحالی پنج شنبه این هفته به مصاف صنایع اردکان می رود که اگر پیروز میدان باشد قهرمان لیگ برتر بدمینتون خواهد بود.

مدیر تیم بدمینتون رعدپدافند قم ضمن گلایه از عدم حمایت مدیران استان از این تیم بومی و مستعد تصریح کرد: در حالی تیم های دیگر در لیگ برتر بدمینتون حاضر شده اند که نهادها و ارگان های مختلف استان های مختلف حامی مالی و معنوی آنها بوده اند اما در قم ما حتی به سختی هزینه حضور بازیکنان در شهرهای مختلف آن هم با قطار را تامین می کنیم.

وی از حمایت های رسانه ای و مالی از تیم های دیگر ورزش ها که حتی تمرینشان هم در قم نیست انتقاد کرد و گفت: تیم بدمینتون رعد پدافند از ابتدا با دست خالی و با تکیه بر توان جوانان قمی و ملی پوشان وارد لیگ برتر شد و امید داشتیم که مسوولان استان حامی تیم باشند اما امروز توانایی تامین حداقل هزینه های تیم را هم نداریم.

دبیر هیات بدمینتون استان قم گفت: البته طی ماه های اخیر وعده های زیادی از سوی مسوولان استان در نهادهای مختلف از جمله شهرداری و نماینده های مردم در مجلس برای حمایت از تیم داده شده ولی همچنان به سرانجام نرسیده است.

فرجی با تقدیر از حمایت برخی فعالان بخش خصوصی از این تیم خاطرنشان کرد: البته در صورتی که ما قهرمان لیگ برتر شویم این قهرمانی به نام قم خواهد بود و امید است حداقل بخشی از هزینه های این تیم برای حمایت از استعدادهای جوان قمی تامین شود تا بتوانیم این راه را برای استعدادیابی بیشتر ادامه دهیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب: 94030
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *