۰

عزاداری فاطمیه با رعایت شیوه نامه های ماه مُحرّم

قم نیوز: مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قم از برپایی عزاداری ایام فاطمیه بر اساس و پایه شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی به هیئات در ماه محرم و صفر خبر داد.
عزاداری فاطمیه با رعایت شیوه نامه های ماه مُحرّم
عزاداری فاطمیه با رعایت شیوه نامه های ماه مُحرّم
به گزارش قم نیوز حجت ‌الاسلام مرتضی شعبان ‌زاده در نشست امروز ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان با دعوت از استاندار قم برای شرکت در جلسه هماهنگی هیئت های مذهبی قم اظهار کرد: این نشست با هدف هماهنگی بیشتر بین هیئات عزادار و مسوؤلان استان بویژه درباره ایام عزای سالگرد شهادت حضرت امّ ابیها فاطمه زهرا (س) برگزار می شود.

وی که مسؤولیت تشکل فراگیر گروه‌ های تبلیغی کشور و همچنین نظارت و ارزیابی شورای سیاستگذاری حوزه علمیه خواهران را در کارنامه خود دارد در ادامه خاطر نشان کرد: ساماندهی هیئات و دسته های عزاداری یکی از برنامه های همیشگی سازمان تبلیغات اسلامی و ادارات کل این سازمان است، بویژه آن که این سازماندهی باید با مرور شیوه نامه های بهداشتی درباره مبارزه با بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم و عزاداران نیز همراه باشد.

مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قم در عین حال یادآور شد: شیوه نامه های عزاداری ایام فاطمیه امسال بر اساس و پایه شیوه نامه های ایام محرّم الحرام و صفر المظفّر ثبت و ضبط شده است و امید است هیئات و عزاداران عزیز با رعایت این شیوه نامه ها در دوران شیوع کرونا، شور و شعور خود را باز هم به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۴
کد مطلب: 94054
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *