۰

قم شاهد جهش در استانداردسازی تجهیزات پارکی ‌است

قم نیوز: مدیرکل استاندارد قم با اشاره به اینکه درسالهای اخیر حرکت‌های خوبی در استانداردسازی وسایل بازی و تجهیزات پارکی دراین استان انجام شده،‌اظهار داشت: درحال حاضر تمام وسایل بازی به کارگرفته شده در کلان شهر قم از نظر ساخت استاندارد است.
قم شاهد جهش در استانداردسازی تجهیزات پارکی ‌است
قم شاهد جهش در استانداردسازی تجهیزات پارکی ‌است
به گزارش قم نیوز مجید آوری فرد گفت: با نظارت دقیق کارشناسان اداره‌کل استاندارد استان و همکاری مجموعه مدیریت شهری قم، تمام وسایل بازی به کارگیری شده در این شهر از نظر ساخت استانداردهای لازم را دارد البته ممکن است در زمینه نصب و نگهداری مشکلاتی وجود داشته باشد که با پیگیری‌های صورت گرفته موارد مورد نظر حل شده یا درحال رفع مشکل می‌باشد.

وی افزود: براساس قوانین موجود، شهربازی‌ها و زمین‌های بازی برای استفاده باید دارای استانداردهای لازم باشد و تجهیزات به کارگرفته شده در این اماکن از نظر ساخت، طراحی محیطی و شرایط نگهداری مورد کنترل اولیه و دوره‌ای قرار گیرد که این موضوع در قم به جد دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: طی سال‌های گذشته درقم حرکت خوبی برای جایگزین کردن وسایل بازی قدیمی با وسایل بازی جدید و استاندارد صورت گرفت و اکنون در شهر قم این موضوع به خوبی قابل مشاهده‌است. قم درسال‌های اخیر حرکت‌های خوبی در استانداردسازی وسایل بازی داشته است.
 
آوری فرد گفت: حفظ سلامت شهروندان و به خصوص کودکان در استفاده از وسایل بازی موجود در سطح شهر از جمله مهمترین اهداف اداره کل استاندارد قم است و در این زمینه نظارت‌های کارشناسی و دقیق ادامه دارد.

وی بیان کرد: تقویت مطالبه عمومی در خصوص استفاده از وسایل بازی استاندارد نقش بسیار موثری در افزایش کیفیت تجهیزات به کارگرفته شده در این حوزه خواهد داشت و این موضوع در قم به خوبی جا افتاده است.

وی ادامه داد: در همین رابطه و به منظور تقویت نظارت عمومی در حوزه وسایل بازی موجود در سطح شهر، شهروندان گرامی نیز می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۵۳۱۵۱۷ مواردی را که احساس می‌کنند نیاز به کنترل‌های کارشناسی بیشتر دارد به اداره کل استاندارد قم اطلاع دهند.

انتهای پیام / 106

     
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: 94066
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *