۰

استاندار قم: پروژه‌های اقتصادی قم تا پایان دولت به نتیجه می‌رسد

قم نیوز: استاندار قم از تکمیل و بهره‌برداری همه پروژه های اقتصادی استان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
پروژه‌های اقتصادی قم تا پایان دولت به نتیجه می‌رسد
پروژه‌های اقتصادی قم تا پایان دولت به نتیجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست صبح امروز در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران با اشاره به هدفگذاری اقتصادی استان بر مبنای برنامه محوری کارشناسی اظهار داشت: کارگروه اقتصادی با توجه به عملکرد مثبتی که داشتند موفق شدند از برنامه یک ساله خود جلوتر باشد، پروژه‌های باقی مانده نیز با توجه به زمان‌بر بودن براساس برنامه در حال پیگیری و اجرا است.

استاندار قم با بیان اینکه همه تلاش ما بررفع موانع پروژه‌های اقتصادی است افزود: تلاش می‌کنیم تا پایان این دولت همه پروژه‌های اقتصادی جلوتر از زمان‌بندی‌ها به بهره‌برداری برسند.

وی خاطرنشان کرد: کارگروه امور زیربنایی نیز علی‌رغم بلندمدت بودن پروژه‌ها اما با تصمیم استانی، زمان بندی منطقی و مناسب و بهره‌برداری از پروژه‌ها است.

سرمست با اشاره به اینکه برخی پروژه‌ها مثل برق شهرک‌های صنعتی نیازمند پیگیری از سطح ملی است خاطرنشان کرد: در حوزه برق وگازرسانی تفاهم نامه‌های ملی پیگیری شده تا در اسرع وقت رفع شود، این زیرساخت‌های توسعه‌ای برای صنعت استان بسیار راهگشا است.

استاندار قم با اشاره به مشکل آب واحدهای صنعتی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از وزارت نیرو در تلاشیم با تخصیص سهمیه صنعت این مشکل نیز رفع شود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۶
کد مطلب: 94073
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *