۰

با شهادت نواب انقلاب اسلامی رشد و به هدف اصلی رسید‌

قم نیوز: دختر شهید نواب صفوی گفت: با شهادت نواب صفوی انقلاب اسلامی رشد و به هدف اصلی رسید و رهبری عظیم الشان انقلاب از سلاله حضرت زهرا(س) هدایت انقلاب را به دست گرفت.
با شهادت نواب انقلاب اسلامی رشد و به هدف اصلی رسید‌
با شهادت نواب انقلاب اسلامی رشد و به هدف اصلی رسید‌
به گزارش قم نیوز صدیقه نواب صفوی در مراسم بزرگداشت شهید حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی نواب صفوی ویارانش که در جوار مرقد مطهر شهدای فدائیان اسلام برگزار شد، اظهار داشت: امروز مسئولیت سنگینی بر عهده‌داریم و آن مسئولین  به فرموده رهبر انقلاب اسلامی بصیرت است که خدا نکند در قیامت شرمنده شهدا باشیم.

وی با اشاره به اهمیت شهادت در اسلام افزود: پس از شهادت پدرم به دنیا آمدم و مادرم شهامت و فرهنگ شهادت را به ما آموخت، امیدوارم این سرمایه عظیم را برای همه بشریت تبیین کنیم.

صدیقه نواب صفوی بیان کرد: دشمن تهاجم فرهنگی و انحراف نسل جوان را موردتوجه قرار داده ولی معتقد هستیم که خون پاک شهدا هیچ‌گاه به هدر نمی‌رود، پاسدار خون شهدایی هستیم که مخلصانه در جای‌جای این سرزمین ریخته شده است و مسئولیت سنگین در قبال خون شهدا بر عهده‌داریم.

وی عنوان کرد: با شهادت نواب صفوی انقلاب اسلامی رشد و به هدف اصلی رسید و رهبری عظیم الشان انقلاب از سلاله حضرت زهرا(س) هدایت انقلاب را به دست گرفت.

صدیقه نواب صفوی خاطرنشان کرد: شهید فخری زاده دانشمند هسته‌ای برای ما ناشناخته بود ولی متأسفانه دشمن وی را شناخت و این شهید والامقام را از ما گرفت.

انتهای پیام/ 106
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 94128
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *