۰

نشست سیره علمی و عملی آیت‌الله مصباح‌یزدی برگزار می‌شود

قم نیوز: با برگزاری یک نشست علمی با عنوان "خوانشی از سیره علمی و عملی علامه محمدتقی مصباح یزدی" ابعاد شخصیتی و علمی این عالم دینی در قم موردبحث و بررسی قرار می‌گیرد.
نشست سیره علمی و عملی آیت‌الله مصباح‌یزدی برگزار می‌شود
نشست سیره علمی و عملی آیت‌الله مصباح‌یزدی برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز با برگزاری یک نشست علمی با عنوان "خوانشی از سیره علمی و عملی علامه محمدتقی مصباح یزدی" ابعاد شخصیتی و علمی این عالم دینی در قم موردبحث و بررسی قرار می‌گیرد.

این نشست علمی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه برگزار می‌شود.

در این نشست علمی که به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام ابوترابی عضو هیئت‌علمی موسسه امام خمینی(ره) به تشریح سازوکارهای مقابله با شبهات در سیره علمی و عملی علامه مصباح یزدی می‌پردازد.

همچنین حجت‌الاسلام شبان‌نیا از دیگر اعضای هیئت‌علمی موسسه امام خمینی(ره) نیز به تحلیل مبانی مواضع سیاسی علامه مصباح یزدی می‌پردازد.

از دیگر موضوع‌های محوری این همایش علمی می‌توان به  سازوکارهای مدیریت در مراکز علمی از منظر علامه مصباح یزدی اشاره کرد که این موضوع نیز توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین مریجی رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) ارائه می‌شود.

این نشست علمی روز سه‌شنبه هفتم بهمن‌ماه 1399  ساعت 18 تا 20:30 به‌صورت مجازی برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از لینک  https://b2n.ir/586481 وارد این برنامه علمی شوند.

به گزارش تسنیم، همچنین اداره پژوهش دانشگاه باقرالعلوم(ع)  با همکاری دانشکده فرهنگ، علوم اجتماعی و رفتاری، یک نشست علمی دیگر با عنوان رابطه نظریه و عمل از حکمای باستان تا رئالیسم انتقادی برگزار می‌کند.

ارائه‌دهندگان این نشست عماد افروغ، مهدی امامی، سید محمدرضا امیری طهرانی، مهدی سلطانی، مهدی رجبی، حسن عبدی و میثم واثقی هستند.

نشست علمی رابطه نظریه و عمل از حکمای باستان تا رئالیسم انتقادی نیز روز سه‌شنبه هفتم بهمن‌ماه 99 از  ساعت 8 الی 12 صبح برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده آدرس الکترونیکیhttps://b2n.ir/586481 وارد این نشست علمی شوند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۱
کد مطلب: 94312
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *