۰
آیت الله سعیدی تاکید کرد:

همکاری قرارگاه ۱۹دی با گروه های جهادی فعال در زمینه امر به معروف

قم نیوز: رئیس قرارگاه ۱۹دی قم گفت: این قرارگاه آمادگی کاملی برای همکاری با گروه‌های جهادی فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و اجرای طرح‌های ارائه شده در این زمینه دارد.
همکاری قرارگاه ۱۹دی با گروه های جهادی فعال در زمینه امر به معروف
همکاری قرارگاه ۱۹دی با گروه های جهادی فعال در زمینه امر به معروف
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سید محمد سعیدی عصر یکشنبه در دیدار جمعی از روحانیون فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر که در سالن محراب حرم مطهر انجام شد، با یاد خاطراتی از شهید آیت الله سعیدی گفت: شهید سعیدی شخصیتی بود که عمل و فعالیت او با پوشش، ظرافت و دقتی که داشتند در جامعه تأثیر گذار بود.

رئیس قرارگاه ۱۹ دی با اشاره به راه اندازی قرارگاه ۱۹ دی در یک سال و نیم گذشته و تقویت ساختار این قرارگاه در هفته گذشته با مسئولیت گرفتن سردار شاه چراغی فرمانده سپاه علی بن ابی طالب و استقرار آن در دفتر امام جمعه برای پیگیری کامل منویات رهبری در خصوص قم افزود: این قرارگاه آمادگی کاملی برای همکاری با گروه‌های جهادی فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و اجرای طرح‌های ارائه شده در این زمینه دارد.

وی تصریح کرد: در امر به معروف و نهی از منکر باید تمرکز بر روی محتوای کار باشد تا تأثیر واقعی را به دنبال داشته باشد.

امام جمعه قم ادامه داد: کسی که آمر به معروف است اول باید خودش آمر باشد و بعد باید بداند چگونه آمر باشد و صرف امر به معروف کردن تنها بدون رعایت و یادگیری نکات مهم در امر به معروف و نهی از منکر کار گشا نخواهد بود.

وی افزود: مسئله امر به معروف و نهی از منکر مسئله بسیار مهمی است که در صورت بی‌توجهی به آن، آسیب‌های زیادی در جامعه رواج خواهد یافت.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۴
کد مطلب: 94340
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *