۰

تقدیر از ۲۰۰ نفر از بانوان موفق در عرصه خانواده و کارآفرینی

قم نیوز: هم‌زمان با ایام االله دهه مبارک فجر از ۲۰۰ نفر از بانوان موفق در عرصه خانواده، اجتماع، کارآفرینی و فعالان اجتماعی و رسانه تقدیر شد.
تقدیر از ۲۰۰ نفر از بانوان موفق در عرصه خانواده و کارآفرینی
تقدیر از ۲۰۰ نفر از بانوان موفق در عرصه خانواده و کارآفرینی
به گزارش قم نیوز هم‌زمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور احمد  امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، نرجس نیازمند عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر قم، حجت‌الاسلام محمدجواد رهبر دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قم و دیگر فعالان فرهنگی،  از بانوان موفق در عرصه خانواده، اجتماع، فعالان اجتماعی و رسانه در مصلی قدس تقدیر شد.

امیرآبادی در این مراسم ضمن تبریک ایام میلاد حضرت زهرا(س) و دهه فجر از خانم نیازمند خواهر شهیدان نیازمند که در برگزاری این مراسم رو تلاش مؤثری انجام داد تقدیر کرد.

نرجس نیازمند مسئول بانوان عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر قم نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت شناخت نسبت به دستاوردهای 42 ساله انقلاب اسلامی ایران و پس‌ازآن  گفت: مسیری که می‌بایست زن مسلمان انقلابی آن‌هم در شهر قم طی کند دارای اهمیت زیادی است.

وی افزود: زنان مسلمان انقلابی که آرزوی الگوبرداری از زندگی خانم فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیه را دارد، نباید اجازه دهد که در عصر کنونی  شناخت و معرفت نسبت به ایشان مهجور باشد.

زنان جامعه اسلامی در همه امورات زندگی از حضرت زهرا(س) پاک‌دامن الگو بگیرند
عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر قم  با اشاره به اهمیت الگو گیری از حضرت زهرا(س) بیان کرد: زنان جامعه اسلامی باید در همه امورات زندگی از این بانوی پاک‌دامن الگو بگیرند.

نیازمند عنوان کرد: اگر به‌درستی نسبت به ابعاد گسترده زندگی چنین شخصیتی شناخت داشتیم امروزه بسیاری از مسائل و مشکلات زنان در جامعه و اجتماع وجود نداشت.

وی ادامه داد: امروزه الگوی سوم زن مطرح است زنی که نه شرقی و غربی است الگوی سوم زن مسلمان انقلابی است، در صورت شناخت از دستاوردهای انقلاب اسلامی زن مسلمان انقلابی در  نقشه راه خود در جهت گام دوم انقلاب قدم خواهد برداشت.

عضو علی البدال شورای اسلامی شهر قم گفت: زنان با توجه به نقش خود در تربیت فرزندان  می‌توانند در تقویت معنویت خانواده بسیار مؤثر واقع شوند، زنان موفق علاوه بر انجام‌وظیفه مادری و فرزند آوری و همسرداری در مسائل اقتصادی یاری گر مرد خانواده هستند همچنان که درگذشته تعداد بسیاری از بانوان  در کمک به اقتصاد خانواده بسیار مؤثر بودند

در پایان این مراسم از 200 نفر از  پرستاران، کادر درمانی، فرهنگیان، کارآفرینان، بانوان نیکوکار، زنان موفق در عرصه خانواده و اجتماع(مدیران موفق) فعالان اجتماعی و رسانه ای تقدیر شد.

انتهای پیام/ 106
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب: 94621
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *