۰
دراجلاسیه بیانیه گام دوم مطرح شد؛

جایگاه مهم و اثرگذار حرکت جوانان دراستمرار و گسترش انقلاب اسلامی

قم نیوز: عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بیانیه گام دوم یک طرح ملی و فراگیر است گفت: حرکت جوانان در استمرار و گسترش انقلاب اسلامی مهم و تاثیر گذار است.
جایگاه مهم و اثرگذار حرکت جوانان دراستمرار و گسترش انقلاب اسلامی
جایگاه مهم و اثرگذار حرکت جوانان دراستمرار و گسترش انقلاب اسلامی
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام فلاح پیش از ظهر پنجشنبه در سومین اجلاسیه مشترک بیانیه گام دوم انقلاب و خانواده نهضت ویژه مبلغان و فعالان فرهنگی تبلیغی در سالن کوثر اداره کل تبلیغات اسلامی قم برگزار شد؛ با بیان اینکه بیانیه گام دوم یک طرح ملی و فراگیر است که محدود به افراد خاص و منطقه خاصی نیست، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب بسیار کلیدی و کاملاً منطبق با کانون نیازهای امروز جامعه با نقش آفرینی اهل علم، تنظیم و تدوین شده است.

عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی با توضیح جایگاه قیام جوانان در ساختن انقلاب در طرح راهبردی رهبر معظم انقلاب، گفت: ثمرات این بیانیه به خوبی محقق شده است و جو یاس و ناامیدی زمان صدور را با مهربانی خاصی کنار زد و با وجود گذشته پرافتخار و داشتن دستاوردهای بزرگ فعلی انقلاب، آینده‌ای امید بخش در انتظار انقلاب اسلامی است.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه پیش نیاز همه اقدام‌ها، وجود امید سرشار در جامعه است، افزود: پیشنهاد عملیاتی این بیانیه مغفول مانده است و وظیفه ما است که با ارائه ترسیمی از این دعوت فاخر، به بیان پیامدها و ثمرات این ایده برای جامعه مخاطب بپردازیم.

حجت الاسلام فلاح با اشاره به اینکه دعوت و دستور مقام معظم رهبری به انقلاب اسلامی، تراز معرفی انقلاب را در جهان جابجا کرده است، افزود: در کلام رهبر معظم انقلاب، تفکر انقلاب اسلامی یک اندیشه و جهان بینی و درک متفاوت و متعالی از هستی است و در این بیانیه، انقلاب به عنوان یک اقدام بزرگ و طلایه دار عصر جدید، تعریف شده است.

وی با بیان اینکه اگر انقلاب، طراز تفکر اندیشمندان امروز قرار نگیرد سطح اندیشه‌ها افول خواهد کرد، گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه از ما می‌خواهند تا عظمت چشم‌انداز انقلاب اسلامی برای مردم ایران روشن گردد و تنها راه دستیابی به آن چشم‌انداز، حرکت عمومی در کشور به سمت تمدن اسلامی و مقدمه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عج) است.

سخنران این نشست با توضیح اراده مقام معظم رهبری در شکل‌گیری پدیده انسانی اراده ملی گفت: یک حرکت عمومی معقول، منضبط و صحیح باید اتفاق بیافتد و این حرکت فعلی در کشور باید انضباط و سرعت پیدا کند تا مردم آن را احساس کنند.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۸
کد مطلب: 94822
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *