۰

عده ای نمی خواهند هیچ آبادانی در قم اتفاق بیفتد

قم نیوز: عضو شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از برخی افراد که اجازه سامان یافتن قم را نمی دهند تصریح کرد: متأسفانه عده ای می خواهند هیچ آبادانی در قم محقق نشود.
عده ای نمی خواهند هیچ آبادانی در قم اتفاق بیفتد
عده ای نمی خواهند هیچ آبادانی در قم اتفاق بیفتد
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام والمسلمین سید محمد آتش زر در نشست امروز شورای اسلامی شهر با اشاره به این که تخریب وجهه باغ پرندگان قم دارای پشت پرده هایی است بیان کرد: دردمندانه باید اعتراف کرد که برخی تلاش می کنند تا قم، سامان نگیرد.

وی افزود: زمانی که بوستان علوی در قم راه اندازی شد، برخی می گفتند چرا محل فساد در شهر ایجاد کرده اید.

عضو شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: نمونه دیگر اینگونه انتقادها زمانی بود که پل شهدای مدافع حرم در حال ساخت بود و برخی نق می زدند که بهتر است به جای پُل، فضای سبز احداث شود، در حالی که به این افراد می گفتیم کاهش مصرف بنزین ناشی از احداث این پل، چندین برابر احداث فضای سبز به نفع شهر و مردم خواهد بود.

حجت الاسلام آتش زر ادامه داد: متأسفانه انتقادهای مربوط به باغ پرندگان حتی قبل از افتتاح این باغ در جریان بود و برخی می گفتند چرا می خواهید پرندگان زبان بسته را در قفس زندانی کنید که من به آن ها پاسخ می دادم مرغی هم که مردم از گوشت و یا دیگر فرآورده های آن استفاده می کنند، در مرغداری ها و به نوعی در قفس هستند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با تصریح بر این که عده ای دنبال این هستند که هیچ آبادانی در قم اتفاق نیفتد اذعان کرد: البته برخی از این افراد شاید حُسن نیت هم داشته باشند، اما تردیدی نیست که باغ پرندگان یکی از بهترین محل های تفریح برای مردم قم و زائران و مسافران خواهد بود.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 94900
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *