۰

انیس نقاش افشاگر تفرفه افکنی‌های رژیم صهیونیستی بود

قم نیوز: مدیرحوزه های علمیه کشور در پیامی به مناسبت درگذشت انیس نقاش از مبارزان و فعالان جبهه مقاومت گفت: انیس نقاش با عشق به اسلام و امام راحل و همچنین باور به اهداف وحدت بخش رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه‌گری‌ها و تفرقه افکنی‌های رژیم صهیونیستی روشنگری می‌کرد.
انیس نقاش افشاگر تفرفه افکنی‌های رژیم صهیونیستی بود
انیس نقاش افشاگر تفرفه افکنی‌های رژیم صهیونیستی بود
به گزارش قم نیوز در پیام آیت الله علیرضا اعرافی آمده است: با کمال تاسف خبر درگذشت مجاهد نستوه جناب آقای انیس نقاش موجب تالم خاطر گردید. ایشان از مبارزان و فعالان جبهه مقاومت در برابر صهیونیسم جهانی و استکبار بوده و با قدمهایی استوار، همت بلند و انگیزه‌ای بالا عمری را در راه مبارزه و اتحاد و اعتلای اسلام و خدمت به مسیر مقاومت گذراند و در این‌ مسیر از هیچ کوشش و ایثارگری فروگذار نکرد.

پیام ادامه یافته است: عشق به اسلام و محبت امام خمینی (ره) و باور به اهداف وحدت بخش مقام معظم رهبری (دام ظله) و سالها مبارزه از این فرد، شخصیتی ساخته بود که فتنه‌گری‌ها، تفرقه افکنی‌ها را تشخیص داده و نسبت به روشنگری درباره آنها اقدام می‌کرد.

پیام حاکی است: اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت این برادر مجاهد، از خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نمایم.

انیس نقاش از مبارزان لبنانی و عضو سابق جنبش فتح بود که بخش بزرگی از عمر خود را در راه مبارزه با رژیم صهیونیستی صرف کرد.

 نقاش در طول سال های گذشته به عنوان پیشگام رسانه‌ای در حوزه مقاومت فعالیت داشت.

انتهای پیام / 106
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب: 94935
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *