۰

خدمت خادمان حرم حضرت معصومه(س) به زلزله‌زدگان سی‌سخت

قم نیوز: مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت گفت: تقدیر از گروه‌های جهادی، توزیع متبرکات آستان، دیدار با خانواده شهدا و آسیب‌دیدگان و برپایی محافل مذهبی از مهم‌ترین اقدامات خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) در سفر پنج روزه به سی‌سخت بوده است.
خدمت خادمان حرم حضرت معصومه(س) به زلزله‌زدگان سی‌سخت
خدمت خادمان حرم حضرت معصومه(س) به زلزله‌زدگان سی‌سخت
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام محسن آمره با اشاره به تلاش خادمان حرم مطهر برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان سی‌سخت اظهار کرد: خادمان حرم مطهر با در دست داشتن پرچم متبرک حرم مطهر، در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت حضور یافته و ضمن حمایت مادی از آسیب‌دیدگان به ارائه خدمات فرهنگی و حمایت معنوی از زلزله‌زدگان پرداختند.

وی اضافه کرد: خادمان حرم مطهر طی سفر پنج روزه خود به مناطق زلزله‌زده، به توزیع متبرکات آستان مقدس در میان برخی از خانواده‌های آسیب‌دیده پرداختند و همچنین در امور مختلف امدادی و خدماتی، گروه‌های مردمی جهادی را همراهی کردند.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان بانوی کرامت گفت: دیدار با مردم زلزله‌زده و همدردی با آنان، تجلیل از گروه‌های جهادی فعال، دیدار با خانواده‌های شهدا و آسیب‌دیدگان از زلزله از دیگر برنامه‌های خادمان حرم مطهر در سی‌سخت بوده است.

وی ادامه داد: خادمان حرم مطهر در حوزه علمیه خواهران سی‌سخت حضور یافته و ضمن بازدید از وضعیت ساختمان حوزه، با مسئولان این مجموعه دیدار کردند.

آمره یادآور شد: برپایی جشن میلاد امام علی(ع) به همراه خادمان حرم مطهر رضوی و مشارکت در برگزاری جشن میلاد امام جواد(ع) از دیگر برنامه‌های فرهنگی خادمان حرم مطهر در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت بوده است.

انتهای پیام/ 106
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸
کد مطلب: 95063
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *