۰

رسانه‌ها مردم را برای تشکیل دولت انقلابی هدایت کنند‌

قم نیوز: جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: رسانه انقلابی باید حضور جریان ساز و تأثیرگذار داشته باشد تا بتواند در جهت آرمان‌های انقلاب حرکت کند.
رسانه‌ها مردم را برای تشکیل دولت انقلابی هدایت کنند‌
رسانه‌ها مردم را برای تشکیل دولت انقلابی هدایت کنند‌
به گزارش قم نیوز سرهنگ محمدرضا موحد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک راهبرد جدید از طریقه حکمرانی را ارائه داد که طبق فرمایش مقام معظم رهبری این سیره پنج گام دارد که ما در گام سوم که دولت انقلابی بوده متوقف‌شده‌ایم و قطعاً بحث رسانه و فضای مجازی در تبیین انقلاب بسیار مؤثر خواهد بود.

وی افزود: عاملی که دشمن از آن بیم دارد اسلام انقلابی، رسانه انقلابی، پاسدار انقلابی، حوزه انقلابی و رفتار انقلابی است وگرنه در عربستان نیز اسلام وجود دارد، اما این انقلاب اسلامی مهم‌ترین هدفش رساندن پرچم انقلاب به دست امام زمان (عج) است که این لازمه ظهور دولت انقلابی و اتحاد انقلابی بین مردم و مسئولین است.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم ابراز کرد: ما امروز باید هرچه در توان داریم از جمله رسانه‌ای که در اختیار داریم مردم را هدایت کنیم که با یک انتخاب صحیح انشالله بتوانیم شاهد دولت انقلابی باشیم.

وی ادامه داد: ما باید در درجه اول مردم را در جهت حضور پرشور در انتخابات تشویق نموده و نیز ضمن معرفی شاخص‌هایی که مدنظر مقام معظم رهبری است برای انتخاب اصلح، نقشه و توطئه دشمنان را بار دیگر خنثی نماییم.

موحد با اشاره به رهنمود‌های مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: رسانه انقلابی باید حضور جریان ساز و تأثیرگذار داشته باشد و تشکیل جبهه ضد صهیونیستی انجام دهد، مفاهیم و معارف اسلامی را تبلیغ کند، با نفاق مبارزه کند و امیدآفرینی، مقابله با آرایش جنگی دشمن به‌خصوص جنگ فرهنگی، ترویج اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی، رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فرهنگی، پاسخ به شبهات، تقویت وحدت ملی در جهت آرمان‌های انقلاب حرکت کند.

وی با اشاره به وظیفه قرارگاه 19 دی و با توجه به حضور همه‌جانبه سپاه در همه عرصه‌ها به‌عنوان دبیر این قرارگاه اظهار داشت: البته سپاه نیز هرچقدر بتواند در عرصه رسانه فعالیت جدی خواهد داشت و در همین راستا نیز باید در فضای رسانه‌ای بتوانیم با توجه به آنکه دشمنان درصدد تخریب چهره شهر مقدس قم هستند، در موضوعات فرهنگی و بخصوص حجاب، بحث فرهنگ‌سازی و نهادینه شدن تذکر لسانی و اصلاح ظاهری استان قم را شاهد باشیم که این مهم گام بزرگی در تحقق اهداف قرارگاه 19 دی نیز خواهد بود.

انتهای پیام/ 106
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب: 95068
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *