۰

دستاوردهای کشتی فرنگی را حفظ می کنیم

قم نیوز: رئیس جدید هیئت کشتی استان قم گفت: صیانت از دست آوردهای کشتی فرنگی و سرعت بخشییدن به رشد و تحول کشتی آزاد در قم از مهمترین موضوعات کاری ما در هیأت جدید کشتی قم خواهد بود.
کشتی آزاد قم متحول می‌شود
کشتی آزاد قم متحول می‌شود
به گزارش قم نیوز محمدهادی علیایی اظهار کرد: حفظ و صیانت از دست آوردهای کشتی فرنگی و تلاش برای سرعت بخشی به رشد کشتی آزاد در استان قم دو رویکرد در هیئت جدید است.

وی ادامه داد: حفظ و صیانت از افتخارات به دست آمده در کشتی قم در طول سال‌های گذشته که حاصل زحمات ورزشکاران، مربیان و همچنین حمایت و هدایت کادر اجرایی هیئت بوده یکی از رویکردهای هیئت جدید است.

رئیس جدید هیئت کشتی استان قم بیان کرد: دومین رویکرد که زیرشاخه‌های متنوعی را در دل خود دارد، مدیریت و تلاش برای سرعت بخشی به رشد و کیفیت کشتی آزاد در قم  است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رشد کشتی به ویژه در بخش رشته آزاد در گذشته نسبت به فرنگی در استان قم کُند بوده است، افزود: برنامه‌های ویژه‌ای برای رشد و اعتلای کشتی آزاد در استان قم داریم تا این بخش نیز در آینده‌ای نه چندان دور پا به پای کشتی فرنگی رو به جلو حرکت کند.

علیایی ابراز کرد: با برپایی و جان بخشی به کمیته‌های مختلف در هیات کشتی، تلاش خواهیم کرد کشتی قم در رشته‌هایی همچون ساحلی، آلیش و بانوان نیز پررنگ‌تر از گذشته در میادین کشوری حضور داشته باشد.

وی در پایان اظهار کرد: به دنبال تعامل بیشتر با کمیسیون‌های مختلف فدارسیون کشتی هستیم تا در زمینه آموزش در بخش‌های مختلف بتوانیم گام‌های موثری برای توانمندسازی نیروهای حاضر در عرصه کشتی استان قم برداریم.

محمدهادی علیایی در نهمین روز اسفند ماه با کسب حداکثر آراء از مجمع انتخابات هیئت کشتی استان قم تا سال 1403 رئیس این هیئت ورزشی مدال‌آور شد.

انتهای پیام / 106
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 95124
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *