۰

پایان کار ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قم

قم نیوز: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قم با معرفی۳۶ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای قم به عنوان رتبه‌های برتر و شایسته تقدیر به کار خود پایان داد.
پایان کار ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قم
پایان کار ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قم
به گزارش قم نیوز آئین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر عصر پنجشنبه در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، ۳۶ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای قم در ده قالب تولید محتوایی به عنوان رتبه‌های برتر و شایسته تقدیر معرفی شدند.

مهدی تاجیک در این مراسم با اشاره به رشد ۳۰ درصدی ارسال آثار به این جشنواره در موضوعات مختلف گفت: درمجموع بیش از هزار و ۲۰۰ اثر از ۱۳۶ خبرنگار و عکاس به دبیرخانه ارسال شد که شامل ۶۳۰ خبر و گزارش بود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم با بیان اینکه در سال گذشته ۱۰۰ نفر از اصحاب رسانه در جشنواره حضور یافتند که نشان‌دهنده افزایش اعتماد به برگزاری جشنواره است گفت: بمنظور ارتقا کمی و کیفی خبرنگاران و اصحاب رسانه ۶ کارگاه تولید اثر برای علاقه‌مندان برگزار شد.

وی افزود: ۱۱۰ نفر از عکاسان و خبرنگاران و اهالی رسانه در این کارگاه‌ها حضور داشتند که توانستیم این عزیزان را به تولید آثار جهت حضور در جشنواره در موضوعات مختلف تشویق و ترغیب کنیم.

گفتنی است در این دوره از جشنواره خبرگزاری مهر استان قم توانست سه رتبه برتر و شایسته تقدیر را در بخش‌های گزارش، خبر و عکس کسب کند.

آقای امیرحسین مولایی دربخش گزارش حائز رتبه برتر و آقایان سید محمد سیدابراهیمی در بخش خبر و مهدی بخشی سورکی در بخش گزارش تصویری به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب شدند.
انتهای پیام / 137
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۲
کد مطلب: 95152
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *